Jolly’den Türkiye’de bir ilk; Temassız Turlar

Jolly’den Türkiye’de bir ilk; Temassız Turlar
33 yıllık geçmişiyle turizm sektörünün öncü seyahat acentelerinden Jolly, Türkiye’de bir ilki daha gerçekleştiriyor ve Temassız Kültür Turları’nı seyahat severlerle buluşturuyor.

Türkiye’nin zengin mirasını gelecek nesillere bırakmak üzere “Mirasım Türkiye” diyerek kültür turlarında önemli çalışmalara imza atan Jolly, yeni normal kültür turu deneyimi ile Türkiye’yi birlikte keşfetmeye devam edelim diyor.

Kültür turlarında hijyen ve güvenlik önlemini üst düzeyde tutan Jolly’nin hazırladığı yeni uygulamayla turlara kendi aracınızla katılıp, özel aplikasyon ile rehberlerini dinleyebiliyorsunuz.

Şahsi araçlarını kullanarak izole bir tur deneyimi yaşamak isteyen misafirleri özel olarak hazırlanan temassız turlarda; bireysel kültür turu deneyimi, mobil uygulama destekli rehber anlatımı, binek araçlarına eşlik eden kılavuz tur araçları, birden fazla kişiyle seyahatin ekonomik avantajı bekliyor.

Kültür turlarına gönül vermiş Jolly, “Temassız turlarımızla gelin, kaldığımız yerden Türkiye’yi birlikte keşfetmeye devam edelim. Türkiye sizi çağırıyor” diyor.

www.jollytur.com

Yorum Yaz

 
 
  captcha