15 Temmuz 2024, Pazartesi

Eczacıbaşı Profesyonel’den ‘Dünya Turizm Günü'nde sektöre destek

Eczacıbaşı Profesyonel’den ‘Dünya Turizm Günü'nde sektöre destek
Turizm sektörünün gelişmesine katkı sağlayan hizmetleri ve sektöre getirdiği yenilikçi ürünleriyle turizm sektörünün gelişmesi için çalışan Eczacıbaşı Profesyonel, Dünya Turizm Günü'ne dikkat çekiyor. Eczacıbaşı Profesyonel, işletmelerin hizmetlerinde yaratacakları farkla güçlenebileceklerini vurguluyor.

Ev dışı tüketim sektörünün öncü şirketlerinden Eczacıbaşı Profesyonel, Dünya Turizm Günü'nü kutlarken, turizm sektöründe bilinci artıracak çözümleriyle sektöre desteğini de sürdürüyor. Dünya Turizm Günü’ne dikkat çeken Eczacıbaşı Profesyonel Genel Müdürü Melike Koçoğlu, “Eczacıbaşı Profesyonel olarak işletmelerimizin ihtiyacına ve kalkınmasına yönelik çözümler üretmek öncelikli hedefimiz. Biliyoruz ki, işletmelerde sağlanan hizmet kalitesi doğrudan turizm sektörünün gelişmesine katkı sağlıyor. Turizm sektörünün tüm çalışanlarının başarılarını ve azimlerini, Dünya Turizm Günü vesilesiyle kutluyorum” dedi.

2017’nin turizm sektörü için 2016 öncesindeki üst potansiyele ulaşmak için umutlu olduğumuz bir yıl olduğuna dikkat çeken Koçoğlu, “2017 turizm sektörü için umutlu olduğumuz, geçtiğimiz yılın zorluklarını atlattığımız hareketli bir yıl oldu. Eczacıbaşı Profesyonel olarak biz de kriz yıllarının ardından yaşanan toparlanma sürecinde otellerin bütçelerini korumak için görünmeyen maliyetlere yapılan tasarrufları ön plana çıkarıyoruz. Yenilikçi ve tasarruf sağlayan ürünlerimizle otellerin bu süreçten daha da güçlenerek çıkmasında yardımcı oluyoruz” dedi.

Turizmde farkı hijyen belirliyor

Dünyanın en önemli turizm ülkelerinden biri olan ülkemizin bu eşsiz potansiyelini ortaya çıkaracak ve farklılaşmasını sağlayacak en önemli hizmetlerin başında işletmelerin müşterilerine sunduğu temizlik ve hijyen standartlarının geldiğine dikkat çeken Melike Koçoğlu, “Araştırma sonuçlarına göre ev dışında yemek yiyen tüketicilerin yüzde 68’i restoran seçiminde birinci sırada ‘temizlik’ diyor. Tüketicilerin artan hassasiyetlerine önem veren işletmeler de gelişen teknolojinin getirdiği çözümlerden daha çok yararlanmalılar” diye ekledi.

Eczacıbaşı Profesyonel işletmelere; “Temizlik Kağıdı Ürünleri”, “Temizlik ve Hijyen Kimyasal Ürünleri” ve “Hijyen Destek Ürünleri” kategorilerinde ürün tedariki sağlıyor, eğitim denetim ve danışmanlık çözümleri kapsamında ise EP Akademi ile müşterilerine hizmet veriyor.

Yorum Yaz

 
 
  captcha