13 Temmuz 2024, Cumartesi

2017'de Türkler en çok nereleri ziyaret etti?

2017'de Türkler en çok nereleri ziyaret etti?
2016'da kurulup hızla yükselen seyahat uygulaması LifePinner, 2017'de Türk kullanıcılarının en çok hangi şehirleri pinlediğini ve 2018'de en çok nerelere gitmek istediklerini açıkladı.

LifePinner seyahat uygulaması Türk kullanıcıların seyahat rotasını çıkardı. LifePinner tarafından yapılan açıklamada, 2017'de romantik şehir Paris'in başı çektiği listede, Paris'i Roma, Londra, Amsterdam, Barselona ve Venedik takip ediyor. İlk 10'da ilerleyince ise Floransa ve Milano da yerini alıyor. Türklerin, 2017'de en çok İtalya'ya gittiğini söylemek yanlış olmaz. Euro'nun yükselişine rağmen, Avrupa'nın başı çekmesi ise dikkat çekti.

2018 bucket list'lere bakıldığında ise Avrupa'dan da uzaklaşıp New York'a gitmek isteyenlerin sayıca oldukça fazla olduğunu görüyoruz. New York'u Londra, Tokyo, Amsterdam, Sydney ve Reykjavik takip ediyor. 2018'de Türklerin biraz çeşitlilik istediğini söylemek yanlış olmaz.

Hem IOS hem de Google Play'de bulunan LifePinner'ı indirip siz de kişisel seyahat haritanızı, bucket list'inizi ve seyahat infografiginizi oluşturabilirsiniz.

Yorum Yaz

 
 
  captcha