Sanatın ve tabiatın buluşma noktası Hotel Caeli

Sanatın ve tabiatın buluşma noktası Hotel Caeli
Vinero Bağcılık bünyesinde yer alan Hotel Caeli, Gelibolu Yarımadası'nın tarihsel ve doğal güzellikleriyle dolu toprakları üzerinde, Eceabat ilçesinin Kumköy mevkiinde misafirlerine huzurlu ve keyifli bir tatil deneyimi sunuyor.

Tabiat ve sanatın buluşma noktası Hotel Caeli, Gelibolu Yarımadası'nın tarihsel ve doğal güzellikleriyle dolu toprakları üzerinde, Eceabat ilçesinin Kumköy mevkiinde yer alıyor. Uçsuz bucaksız üzüm bağları arasında konumlanan Hotel Caeli, doğayla iç içe konumu, Country style mimarisi, etkileyici ve dingin atmosferiyle misafirlerine eşsiz bir bağ oteli deneyimi vaat ediyor.

Her köşesinde sanatsal detayların bulunduğu ve dünyaca ünlü birçok sanatçının eserinin yer aldığı Hotel Caeli, iç tasarımı ve dekorasyonuyla da ön plana çıkıyor. Otele adını veren ikonik heykel ise Türkiye’nin en önemli heykel sanatçılarından Seçkin Pirim’in Latincede cennet kapısı anlamına gelen “Porta Caeli” isimli eseri... Bağcılığın en zor ilk 100 yılını anlatan ve her yüzü 50 kattan oluşan heykel, güneş ışınlarını alış açısına göre zaman zaman şarap kadehi şeklinde bir gölgeye sahip oluyor.

Zevkle döşenmiş odalar

21 odası da sade ve sanatsal lüks anlayışıyla tasarlanan otel, misafirlerine unutulmaz bir deneyim sunuyor. Ferah oturma alanlarıyla eşsiz manzaraya sahip altı lüks suite ve 15 deluxe oda seçeneği bulunan Hotel Caeli, bağ, orman ve göl manzaralı özgün bir zevkle döşenmiş odaları, suite’leriyle lüksü ve rahatlığı bir arada yaşatıyor. Hotel Caeli’nin içerisinde yer alan üzüm bağları ve doğa manzaralı Winter Garden Restaurant‘da ise yerel ve uluslararası lezzetler kullanılarak modernize edilen Türk Mutfağı’nın enfes tatları sunuluyor.

Özel Spa deneyimi

Şehir hayatının stresinden uzakta huzuru verici atmosferiyle dikkat çeken Hotel Caeli’nin 700 metrekarelik alana sahip Spa merkezinde; kapalı havuz, Türk hamamı, sauna, buhar banyosu, macera duşları, şok havuzu ve masaj odalarında bedensel ve zihinsel olarak rahatlayabilir, ruhunuzu dinlendirebilirsiniz. Hotel Caeli’de üzümün yaşlanma karşıtı etkisinden faydalanarak yapılan Vinothérapie Spa bakımı uygulanıyor. Fransa’da doğan Vinothérapie Spa bakımında; asma ve üzümün ekstreleri, özel masaj teknikleriyle birleşiyor. Vinothérapie Spa bakımı doğal içeriklerin ve masajın gençleştirici etkisiyle cildinizi canlandırıyor ve yenilenmenizi sağlıyor. Yapılan tüm cilt bakımlarında dünyaca ünlü Fransız markası Caudalie’nin ürünleri kullanılıyor.

İletişim: 0286 854 83 36

Yorum Yaz

 
 
  captcha