Yılın en romantik günü Elite World Hotels’de

Yılın en romantik günü Elite World Hotels’de
Türkiye’nin önde gelen otel zincirlerinden Elite World Hotels, aşkı dolu dolu yaşayabileceğiniz ve sürprizlerle sevgilinize unutulmaz bir Sevgiler Günü yaşatabileceğiniz birçok alternatif hazırladı.

Sevgilinizle ödüllü Executive Chef Mithat Yalçınkaya ve deneyimli ekibi tarafından hazırlanan özel Sevgililer Günü mönüsüyle aşk şarkınız eşliğinde romantik bir akşam yemeği yiyebileceğiniz gibi, Elite World Hotels bünyesinde yer alan Jazz Company, The Grill, L’Oliva, ve Tepebaşı Ocak Restaurant’ta kendinizi romantizme bırakabilirsiniz.

Jazz Company’de aşkınız notalara dökülecek

Caz dünyasının buluşma noktası Jazz Company’de 14 Şubat gecesi aşk dolu şarkılar var. Sevgililer Günü’ne özel bir repertuarlarla hepimizin aşk hayatına damgasını vurmuş aşk şarkılarına yer verilecek. Türkçe'nin yanısıra İngilizce, İspanyolca, Rumca şarkıları da repertuarlarında bulunduran Akustik Bişeyler ile sevgilinizle eşlik edebileceğiniz en güzel aşk parçalarını dinleyebileceğiniz gibi istek şarkılarda da bulunabileceksiniz.

Country, folk, pop, caz tarzında 60'lı yıllardan günümüze gelmiş kült şarkıların akustik olarak yorumlanacağı bu özel gecede, gitarda Cevdet Alanbay, Piyano Barış Göker, vokal Goncagül Alankaya dinleyicilerin kulaklarının pasını silecek. 14 Şubat Sevgililer Günü gecesini romantik aşk şarkılarıyla geçirmek isteyenler için akşam yemeği ve sınırsız limitli yerli içki dahil kişi başı 139 TL.

Sevgililer Günü’nde Elite World Europe Hotel ayrıcalığı

Elite World Europe Hotel, Sevgililer Günü’nde size ve sevgilinize unutulmaz bir akşam yaşatacak. Bünyesinde bulunan The Grill Restaurant’ta Ödüllü Executive Chef Mithat Yalçınkaya ve deneyimli ekibi tarafından şiir gibi hazırlanan Sevgililer Günü mönüsünde; “İlk Tebessümle Başlayan” zengin başlangıç ikramı, “Ilık Fısıltılarla Artan” ara sıcak, “Çılgın Tutkularla Bağlanan” karamelize kuşkonmazlı istim antrikot buğday rissotto yer alıyor. Vişne

sos ve gül yapraklarıyla servis edilen “Yanan Kalplerle Tutuşan” isimli çikolatalı mousse tatlı olarak sunulurken, bu zengin mönüye gece boyunca canlı müzik eşlik ediyor olacak. Bu özel akşamın kişi başı fiyatı ise 139 TL. İki kişilik konaklamalı paket ise 578 TL.

L’Oliva Restaurant’ta Sevgililer Günü’nden daha fazlası

Elite World Business Hotel’in lobi katında yer alan, L’Oliva Restaurant’ta, özel bir Sevgililer Günü geçirebilirsiniz. Sıcak ve şık atmosferiyle L’Oliva, canlı müzik eşliğinde özel bir Sevgililer Günü mönüsü vadediyor. Saat 19:00 ile 23:00 arasında limitsiz yerli içkinin de yer aldığı bu özel paket kişi başı 189 TL. Ayrıca Sevgililer Günü için konaklamalı özel paket alan misafirler, Fit Life & Health Center masaj tercihlerinde Şubat ayı boyunca yüzde 50 indirim fırsatından yararlanabilecekler. Konaklama, sevgililer günü yemeği ve ertesi sabah kahvaltının dahil olduğu özel paketin fiyatı ise iki kişilik 500 TL.

Aşk Van’da bir başka güzel

Muhteşem şehir manzarasını izleyebileceğiniz Elite World Van Hotel’de Tepe Ocakbaşı Restoran’da Sevgililer Günü’ne özel hazırlanmış program sizleri bekliyor. Fasıl grubu ile ‘’Aşk Şarkıları” eşliğinde sevgilinizle sohbete dalıp lezzetli yemeklerin tadına varabilirsiniz.

www.eliteworldhotels.com.tr

Yorum Yaz

 
 
  captcha