15 Temmuz 2024, Pazartesi

Hellmann’s sos ailesi büyüdü

Hellmann’s sos ailesi büyüdü
Dünyanın en çok tercih edilen* mayonez markası Hellmanns’ı, Türkiye pazarına sunan Unilever Food Solutions, yenilikçi işletmelerin sesine kulak verdi. Unilever Food Solutions, hem Hellmann’s sosların şişe tasarımlarını daha şık ve fonksiyonel olarak yeniledi hem de ürün ailesini Hellmann’s Sarımsaklı Mayonez ve Hellmann’s Acılı Mayonez ile genişleterek premium sos kategorisindeki iddiasını büyüttü.

Hellmann’s’ı Türkiye’deki lezzet tutkunlarıyla buluşturan Unilever Food Solutions, Hellmann’s lezzet ailesini iki yeni ürünle genişletti. Unilever Food Solutions, Hellmann’s Sarımsaklı Mayonez ve Hellmann’s Acılı Mayonez ile müşteri beklentilerini karşılayıp memnuniyet düzeyini artırırken, Hellmann’s lezzet ailesinin yenilenen şişe tasarımıyla ise ‘premium’ algısını kuvvetlendirdi.

Her beğeniye göre bir Hellmann’s var…

Dünyanın en çok tercih edilen mayonezlerinden Hellmann’s, kafessiz tavukların yumurtaları kullanılarak üretiliyor. Unilever Food Solutions’ın premium sos portföyü Hellmann’s lezzet ailesi, Hellmann’s Sarımsaklı Mayonez ve Hellmann’s Acılı Mayonez ile büyüdü. Şimdi enfes tadıyla sarımsaklı mayonez ve eşsiz biber içeriğiyle acılı mayonez seçenekleriyle yemeklere yeni bir boyut kazandırıyor. Yeni Hellmann’s Acılı Mayonez içeriğindeki eşsiz acı biber, yeni Hellmann’s Sarımsaklı Mayonez ise enfes tadıyla yemeklerinize yeni bir boyut katıyor.

Hellmann’s ürün ailesinde ketçap ve mayonezin yanı sıra hardal, barbekü sos, acı sos ve şimdi de sarımsaklı ve acılı mayonez yer alıyor. Müşterilerinin sesine kulak veren Unilever Food Solutions, ayrıca Hellmann’s sosların şişe tasarımlarını daha şık ve fonksiyonel olarak yeniledi. Yeni premium tasarımıyla masa üstünde şık sunum sağlayan Hellmann’s lezzet ailesi, restoranların da premium algısını yükseltiyor. Soslar yeni gramajlarıyla müşterilere sunulmaya başlandı.

Hellmann’s soslar artık perakende pazarında…

İlk olarak 1912 yılında New York’taki bir şarküteride satılmaya başlanan ve bugün ‘Dünyanın en çok tercih edilen mayonezi’ unvanına sahip olan Hellmann’s, lezzetini 100 yılı aşkın süredir sos deneyiminden ve kaliteye verdiği önemden alıyor. Bugüne kadar sadece ev dışı tüketim noktalarında tüketiciyle buluşan Hellmann’s sos ailesi, evlerinde de bu lezzetten vazgeçmek istemeyenler için perakende raflarındaki yerini almaya hazırlanıyor.

Yorum Yaz

 
 
  captcha