20 Mayıs 2024, Pazartesi

Radisson Blu Conference & Airport Hotel Istanbul’dan keyifli iftar sofraları

Radisson Blu Conference & Airport Hotel Istanbul’dan keyifli iftar sofraları
İstanbul Atatürk Uluslararası Havalimanı’na en yakın beş yıldızlı uluslararası otel olan Radisson Blu Conference & Airport Hotel, Istanbul, Ramazan'a özel mönüleriyle iftar sofralarını keyifli kılıyor.

Radisson Blu Conference & Airport Hotel, Istanbul, Ramazan ayına özel hazırladığı mönülerle iftar ziyafetleri sunuyor. Geleneksel tatlar ve zengin mönülerle Ramazan'ın keyfi Radisson Blu Conference & Airport Hotel, Istanbul’da çıkıyor. Ramazan ayı boyunca iftar sofraları için özel olarak oluşturulan mönülerde Türk Mutfağı'nın eşsiz lezzetleri yer alıyor. Ramazan'a özgü tatlar, modern bir anlayışla misafirlerle buluşuyor.

Ramazan boyunca her akşam otelin Gizli Bahçe’sinde sunulan barbekü mönüsü, zengin içeriğiyle konuklarına yaz akşamlarında unutulmayacak bir iftar sözü veriyor. Kendine özgü dokusu ve muhteşem ortamı eşliğinde şehrin içinde ama şehrin karmaşasından uzak bir atmosfer sunan Gizli Bahçe’de, Adana kebaptan tavuk şiş ızgaraya, barbekü soslu piliç pirzoladan ızgara köfteye eşsiz tatlar etseverlerle buluşurken, leziz zeytinyağlılar ve tatlı seçenekleri konuklara sunuluyor. Açık hava ve yeşillikler içindeki doğal ortamıyla huzur ve lezzeti bir araya getiren Gizli Bahçe, konuklarını hem insanı dinlendiren atmosferi hem de enfes lezzetleriyle hatıralarda yer bulacak bir Ramazan akşamına davet ediyor.

Radissson Blu mutfağının seçkin tatları, Gizli Bahçe’nin yanı sıra otelin özel salonları ve Olivos Restoran'ında konuklarını bekliyor. Radisson Blu Conference & Airport Hotel, Istanbul’un usta aşçıları tarafından hazırlanan Açık Büfe ve Set Mönü seçenekleri, Türk ve dünya mutfağından seçkin tatlar sunuyor.

https://www.radissonhotels.com/en-us/hotels/radisson-blu-conference-istanbul-airport

Yorum Yaz

 
 
  captcha