01 Nisan 2020, Çarşamba

Sirha İstanbul, 2020’de Avrasya Gösteri Merkezi’nde

Sirha İstanbul, 2020’de Avrasya Gösteri Merkezi’nde
Horeca sektörünün dünyadaki en büyük ve en prestijli buluşması olarak nitelendirilen Sirha, bu yıl İstanbul’da 8’inci kez kapılarını açacak. Türkiye’de de sektörün en önemli buluşması olan Sirha İstanbul, 19–21 Kasım 2020 tarihleri arasında Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde gerçekleşecek.

Restoran, otel ve yiyecek-içecek profesyonellerine yönelik, uluslararası düzeyde seçkin ve kapsamlı bir organizasyon olan Sirha İstanbul, sektör profesyonellerini her yıl daha da güçlenerek bir araya getirmeye devam ediyor. Her yıl İstanbul Kongre Merkezi‘nde gerçekleştirilen Sirha İstanbul, bu yıl 19–21 Kasım 2020 tarihleri arasında ziyaretçilerini, Avrasya Gösteri Merkezi’ndeağırlayacak. Horeca sektörünün profesyonelleri İstanbul’un en eski yerleşim yeri olan Yenikapı’da 20 bin metrekarelik alana inşa edilen Avrasya Gösteri Merkezi’nde, firmalarına vizyon katacak yenilikler ve teknolojilerle buluşacak.

Firma ve ziyaretçi katılımı açısından her yıl büyüyerek gelişen Sirha İstanbul, bu yıl da yüzlerce marka ve firmaya ev sahipliği yapacak, binlerce sektör profesyoneli ve karar vericiyi ağırlayacak. Yeme-içmeden mutfak ekipmanlarına, sofra takımlarından dekorasyona, cafe–bar ürünlerinden sektöre yönelik hizmet ve teknolojilere kadar geniş bir yelpazede yer alan katılımcı firma fuarda bir araya gelecek.

Yorum Yaz

 
 
  captcha