15 Temmuz 2024, Pazartesi

Yeni Ülker Bizim Krema özel etkinlikle tanıtıldı

Yeni Ülker Bizim Krema özel etkinlikle tanıtıldı
Ev dışı tüketim alanında hizmet veren profesyonellere, doğru ürün, doğru fiyat, doğru zamanlama ve üstün hizmet anlayışı ile ulaşmayı hedefleyen Ülker Eksper, mükemmeli arayan şefler için geliştirdiği yeni ürünü Ülker Bizim Krema’yı sektör temsilcilerinin önemli isimleriyle buluşturdu.

Ülker Eksper, mükemmeli arayan şeflere özel olarak geliştirdiği yeni ürünü Ülker Bizim Krema'yı Wyndham Grand Kalamış Hotel’de düzenlediği özel etkinlikte tanıttı.

Her biri kendi alanında bilinen şefler ve basın mensuplarından oluşan katılımcılar, düzenlenen Workshop’ta ünlü şef Mehmet Yalçınkaya’nın Bizim Krema ile yaptığı birbirinden lezzetli mönüleri tattı. Katılımcılar aynı zamanda Ülker Bizim Krema’nın performansını test etme şansı da elde etti.

Süt ve bitkisel yağın mükemmel uyumu ile geliştirilen Ülker Bizim Krema, yüzde 32 yağlı, şeflerin beklediği kıvamda, sıcak ve soğuk uygulamalarda yüksek performansıyla dikkat çekiyor.

Ülker Bizim Krema, ısı ve aside dayanıklı, kesilme yapmayan, şeker içermeyen, çırpma uygulamasına uygun, yüksek sıcaklıklara dayanıklı, sıcak uygulamalarda ideal kaplama özelliği ve lezzetiyle şeflerin yeni tercihi olacak.

Yorum Yaz

 
 
  captcha