Mado, S2000 Endüstriyel Mutfak ile şimdi de Riyad’ta

Mado, S2000 Endüstriyel Mutfak ile şimdi de Riyad’ta
Kahramanmaraş dondurmasını dünyaya tanıtmaya devam eden Mado, yurtiçinde olduğu gibi yurtdışında da S2000 Endüstriyel Mutfak ile büyüyor. Farklı ülkelerde Master Franchise anlaşmasıyla yabancı yatırım ortaklarına öncelikli dondurma ve yerel tüketim alışkanlıklarına göre belirlenmiş farklı mönüleri sunuyor.

Mado yurtdışı şubeleri de pasta teşhir dolapları, çikolata vitrinleri, dondurma dolapları gibi ürünlerin yanı sıra endüstriyel mutfak ürünlerinde de S2000 kalitesini tercih ediyor. Şimdiye kadar Bulgaristan, Azerbaycan Bakü, Katar, Dubai, Irak ve Suudi Arabistan’da pek çok şube S2000 Endüstriyel Mutfak kalitesiyle donatıldı.

Sadece Irak’ta Erbil, Bağdat, Dubai ve Süleymaniye şubeleriyle geniş kitlelere erişen Mado, Riyad şubesiyle de belirli bir müşteri kitlesine ulaştı.

Projesi bitme aşamasında olan ve yakın zamanda farklı ülkelerdeki Mado şubelerinin de açılacağı düşünüldüğünde S2000 Mutfak Soğutma, daha fazla ülkede hizmet vermenin gururuyla birlikte Türk kültürünün bir öğesi olan Kahramanmaraş dondurmasının da tanıtılmasının gururunu yaşıyor.

Kurulduğu günden beri bu alandaki en ileri teknolojiyi takip eden S2000’nin hizmetleri; projeyle başlıyor, imalat, montaj ve satış sonrası servisle devam ediyor. Kaliteden ödün vermeyen S-2000, aynı titizliği ithalat ve ihracatta da göstererek müşterilerine en iyi ürünleri sunuyor. S2000 müşterileri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyor.

S2000, uluslararası standartlara uygun, verimli ve hijyenik mutfak ve soğutma cihazlarını otel, restoran, bar, cafe-bar, patisserie, fast-food, gross market, okul, hastane, fabrika, banka, askeri tesis ve benzeri işletmelere hem dünyaca ünlü ithal ürünlerden hem de kendi imalatı olan ürünlerden oluşan zengin seçeneklerle ‘anahtar teslim’ projeler sunuyor. S-2000, işletmenizin kapasitesi ne olursa olsun herhangi bir mutfak ve soğutma ihtiyacı veya sorunu için proje ve uygulama bazında her zaman horeca sektörünün yanında oluyor.

Yorum Yaz

 
 
  captcha