15 Temmuz 2024, Pazartesi

S2000 yeni projeleriyle ses getiriyor

S2000 yeni projeleriyle ses getiriyor
Endüstriyel mutfak ve soğutma sistemleri sektöründe 30 yılı aşkın tecrübesiyle çalışmalarını sürdüren S2000, kalite, teknik ve tasarımın üst seviyede olduğu projelere imza atmayı sürdürüyor. Zengin ürün gamıyla gerek yurtiçi gerekse yurtdışında zincir işletmelerin tercihi olan firma, mekana özel çözümleriyle fark yaratıyor.

Kurulduğu günden bu yana sektörün öncüleri arasında yer alan S2000, proje, imalat, montaj ve satış sonrası hizmetlerinde müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar sürdürüyor. 30 yılı aşkın tecrübesiyle endüstriyel mutfak ve soğutma sistemleri konusunda iddialı projelere imza atan firma, istenilen ölçü, kapasite ve modelde üretim yaparak işletmeye özel çözümler sunuyor. S2000’in ürün gamında soğutucular, Dry Aged dolapları, kahve makineleri, endüstriyel bulaşık makineleri, buz makinesi, dondurma makinesi, fırınlar, hamur makinesi, cafe bar ve fastfood ekipmanları bulunuyor. Soğutucu ekipmanlarının başında endüstriyel buzdolapları ve endüstriyel derin dondurucular geliyor. Tamamen paslanmaz çelikten üretimini gerçekleştiren S2000, tezgah tipi (yatay) ve dik tip olarak üretimini gerçekleştiriyor.

Kahve makinelerinde zengin seçenek
Özellikle son zamanlarda Türkiye’deki kahve mekanlarının sayısının önemli ölçüde artış gösterdi ve buna bağlı olarak kahve makinesi ihtiyacı önemli ölçüde arttı. Dünyanın en iyi espresso kahve makinesi üreticilerinden La Cimbali markası, S2000 aracılığıyla ve en iyi fiyat garantisiyle firmanın müşteriyle buluşuyor. Firma, Mazzer, Grindmaster, La Cimbali markalı tam otomatik ve yarı otomatik makineleri geniş ürün yelpazesiyle sunuyor. Öte yandan S2000 ürün gamında, cafe, bar, lokanta, otel gibi mekanların buz ihtiyacını karşılamak üzere, günlük 28 kilogramdan 1000 kilograma kadar olan çeşitleriyle dünyanın en iyi markalarından Brema da yer alıyor.

Üretimin yüzde 40’ı ihraç ediliyor
Yurtiçi ve yurtdışı projeleriyle adından sıkça söz ettiren S2000, çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. 2016’da yaşanan olumsuzlukların şirket cirosunu da etkilediğini söyleyen S2000 Yönetim Kurulu Başkanı Sedat Aydın, “2015’i çok iyi geçirdik ama 2016 zorlu bir yıldı. Bu yıl ise belirlediğimiz hedefleri gerçekleştirmeyi amaçlıyoruz. Bu hedeflerin bir kısmı da yurtdışındaki çalışmalarımızla ilgili. Şu anda çalışmalarımızın yüzde 40’ını ihracat oluşturuyor. Bu yıl için temkinli ilerlemeye gayret ediyoruz. Yeni zincirlerle anlaşmalarımız olacak. Ayrıca bu yıl dondurma teşhir dolaplarının üretimini yapacağız” diyor.

Orta Doğu’da önemli projeler
Şubat ayında Katar Emiri Al Sani’nin Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan onuruna verdiği yemek için seçtiği, ülkedeki en büyük Türk restoranı Şazeli Katar’ın mutfağında da S2000 imzası bulunuyor. Aydın, “2017 bizim için güzel başladı. Katar’daki Şazeli Restaurant’ı tamamladık. Ayrıca Suudi Arabistan’da beş adet proje yapacağız. Şu anda da Fildişi Sahili’nde bir mutfak yapıyoruz. İran, Irak, Ürdün, Suudi Arabistan, Kuveyt, Katar, İsviçre ve Hollanda ile yoğunlukla çalışıyoruz. Ayrıca dünyanın her yerinde servisimiz var. Satış sonrası hizmetlerle müşteri memnuniyetini sağlıyoruz. Bu bizim için çok önemli” diyor.

www.S2000.com.tr

Yorum Yaz

 
 
  captcha