15 Temmuz 2024, Pazartesi

Japon lezzetleri, İstanbul Marriott Hotel Şişli’de

Japon lezzetleri, İstanbul Marriott Hotel Şişli’de
İstanbul Marriott Hotel Şişli, bu yıl Japon yemekleri festivalinin üçüncüsünü düzenliyor. Japonya’dan gelen deneyimli şefler Hiroshi Sakai ve Tamura 27 Kasım’a kadar meraklılarını Japon Mutfağı’nın en sevilen lezzetleriyle buluşturuyor. Mönüde yer alan sushi, tempura, noodle, miso soup, sashimi gibi Japon kültürünün sembol tatları ve diğer klasik lezzetler, Japon şeflerin farklı yorumlarıyla servis ediliyor.

Misafirlerini her ay farklı mutfaklarla buluşturan İstanbul Marriott Hotel Şişli lezzet festivallerine Kasım ayında Japon yemekleriyle devam ediyor. Japonya’dan gelen deneyimli şefler Hiroshi Sakai ve Tamura meraklılarını Japon Mutfağı’nın en sevilen lezzetleriyle buluşturuyor. Bu yıl üçüncüsü gerçekleşen Japon yemekleri festivali için en sevilen lezzetlerin bir araya geldiği zengin bir mönü oluşturuldu. Sushi, tempura, noodle, miso soup, sashimi gibi Japon kültürünün sembol tatları ve diğer klasik lezzetler, Japon şeflerin farklı yorumlarıyla My Bar’da servis ediliyor.

Japonya’da birçok restoranın sahibi usta Şef Hiroshi Sakai’nin elleriyle hazırladığı, birbirinden lezzetli Japon yemeklerini deneyimlemek için İstanbul Marriott Hotel Şişli sizleri bekliyor.

İletişim: 0212 375 01 00

Yorum Yaz

 
 
  captcha