22 Haziran 2024, Cumartesi

Kitchenette ile yaz ayları ‘Birlikte Daha Lezzetli’

Kitchenette ile yaz ayları ‘Birlikte Daha Lezzetli’
Sabah kahvaltısından akşam yemeğine kadar günün her saatine uygun lezzetli alternatifler sunan Kitchenette yaz ayları için mönüsünü yeniledi.

‘Birlikte Daha Lezzetli’ sloganıyla misafirlerine daima taze ve mevsime göre yemekler sunan Kitchenette'in yenilenen mönüsünde şefin özel seçimi olarak yer alan 4 Dörtlük Islak Hamburger dikkat çekiyor. Kimyonlu özel hamburger köftesi, sarımsaklı domates sos, karamelize soğan ve mozzarella peyniriyle hazırlanan ıslak hamburger, burger severlerin yeni favorisi olacak. Avakado, cheddar peyniri ve Meksika fasulyesi gibi zengin içeriklerle hazırlanan Izgara Tavuklu Taco da öne çıkan lezzetlerden.

Türkiye'nin yaratıcı şeflerinden Hazer Amani, sağlıklı ve dengeli beslenme anlayışıyla kalori kısıtlamadan, hafif ve özgün tatlar isteyen misafirler için oluşturulan ‘Birlikte Daha Formda’ bölümüne de mevsime uygun yeni lezzetler ekledi. Enginarlı ve otlu pizza, Ev yapımı tütsülenmiş somon salatası ve Levrek Tartar yaz aylarında hafif lezzetler arayanlar için ideal.

www.kitchenette.com.tr

Yorum Yaz

 
 
  captcha