22 Haziran 2024, Cumartesi

Fauchon, lezzetleriyle şehirde yaz esintileri yaşatıyor

Fauchon, lezzetleriyle şehirde yaz esintileri yaşatıyor
Fransız lüksünün sembolü haline gelmiş olan Fauchon, Zorlu Center’daki keyifli yerinde farklı lezzetleriyle öne çıkarken, sunumlarında da iddiasına devam ediyor.

Başarılı ve lezzetli sunumlarıyla adından söz ettiren Fauchon, yaz mönüsünde öne çıkardığı lezzetlerle şehirde Fransız yemek kültürünü özel dokunuşlarıyla sürdürüyor.

Misafirler, mevsimine, damak zevkine en uygun ve etkileyici gurme kreasyonları Fauchon imzasıyla deneyimliyor. Fransız gastronomik mükemmeliyetinin uluslararası elçisi olan Fauchon, Fransız, Türk ve dünya mutfağından sunduğu seçkin lezzetlerle şehirde kalanlar için yazın unutulmaz bir parçası olacak. Fauchon’un yaz mönüsünde avakadolukinoa salatası, Fauchon tavuklu Sezar salatası, pembe soslu penne, Fauchon cheeseburger, kısır&karides ve tartin trio misafirlerin beğenisini kazanmaya devam ediyor.

Lezzetin yanı sıra renk uyumlarıyla da ayrı bir göz zevki yaşatan Fauchon, menüsünde sunduğu hafif lezzetlerle yaz esintileri yaşatıyor. Vazgeçilmez tatlılarındurak noktası olan Fauchon, çeşitlilik sunduğu zengin yaz mönüsüyle misafirlerini Zorlu Center’daki şık yerine bekliyor.

Yorum Yaz

 
 
  captcha