22 Haziran 2024, Cumartesi

Popeyes’tan aile boyu okula dönüş hediyesi

Popeyes’tan aile boyu okula dönüş hediyesi
Türkiye'nin önde gelen tavuk restoran zincirlerinden Popeyes, okula dönüş döneminde tavuk severleri mutlu edecek yepyeni ‘Aile Kovası’ ile doyurucu bir mönü sunuyor. Oyuncak hediyesiyle birlikte sunulan ‘Aile Kovası’ iki farklı seçeneğiyle tüm aile bireylerinin gönlünü fethedecek.

Louisiana’nın ünlü şefleri tarafından geliştirilen eşsiz lezzet formülleri ve New Orleans’ın geleneksel lezzetlerini otantik tatlarla birleştiren Popeyes, yeni ‘Aile Kovası’ ile okula dönüş döneminde hem çocukları hem de aileleri mutlu edecek. Rengarenk kovalarda servis edilen çocuk Tavukburgerli Aile Kovası ya da Nuggets’lı Aile Kovası, oyuncak hediyesiyle tavuk severlere sunuluyor.

10’lu Nuggets, 10’lu Wicked Chicken, dört kanat, iki orta İçecek, bir küçük içecek, kova patates, çocuk tavuk burgerden oluşan Çocuk Tavukburgerli Aile Kovası ya da 15’li Nuggets, 10’lu Wicked Chicken, dört kanat, iki orta içecek, bir küçük içecek, kova patatesten oluşan Nuggets’lı Aile Kovası sürpriz oyuncak hediyesiyle birlikte tüm Popeyes misafirlerini bekliyor.

www.popeyes.com.tr

Yorum Yaz

 
 
  captcha