15 Temmuz 2024, Pazartesi

Best Western Premier Karşıyaka İzmir’de yeni nesil bir iş oteli

Best Western Premier Karşıyaka İzmir’de yeni nesil bir iş oteli
“Yeni Nesil Business Otel” sloganıyla hizmet anlayışını özetleyen Best Western Premier Karşıyaka, Karşıyaka’nın ilk uluslararası zincir oteli. Otelin tüm altyapısı, bölgede bulunan şirketlerin talepleri göz önüne alınarak dizayn edilmiş.

Yaklaşık bir yıl önce hizmet vermeye başlayan Best Western Premier Karşıyaka, kısa süre içerisinde misafirlerinin beğenesini kazanmayı başarmış. Otelin yatırımcısı olan Savranoğlu Ailesi, müteahhit kökenli bir aile olduğu için tesisin tüm yapı işleri Savranoğlu İnşaat tarafından tamamlanmış. Otelin içmimari ve dekorasyonunda ise Işıl Mumcu ve Mimar Murat Erman’ın imzası bulunuyor. Best Western Premier Karşıyaka, misafirleri için rahat, huzurlu ve konforlu bir tesis olmak üzere tasarlanmış. Mimari açıdan modern bir görünüme sahip otelde, hemen her alanda kullanılan gerçek deri dikkat çekiyor. Markanın standartları gereği ise tesisisin toplamında 496 adet yağlı boya tablo yer alıyor.

Karşıyaka’nın ilk yabancı zinciri

“Yeni Nesil Business Otel” sloganıyla hizmet anlayışını özetleyen Best Western Premier Karşıyaka, Karşıyaka’nın ilk uluslararası zincir oteli. Otelin tüm altyapısı, bölgede bulunan şirketlerin talepleri göz önüne alınarak dizayn edilmiş. Bunun dışında Karşıyaka’da yaşanan misafirler için sosyal imkanlar yaratmaya özen gösterilmiş. Partiler ve grup yemekleri düzenleyen otel, yılbaşı akşamı da büyük bir organizasyona ev sahipliği yapıyor. Best Western Premier Karşıyaka’nın misafir portföyü ağırlıklı olarak yerli, iş amaçlı ziyaret eden kişilerden oluşuyor.

Yağlı boya tablolar

Toplamda 118 odayla hizmet veren Best Western Premier Karşıyaka’da, farklı oda tipleri mevcut. Marka standartları gereği her odasında üçer adet yağlı boya tablo bulunan otelin tüm mobilyalarında, doğal ahşap kaplama ve kanserojen kimyasal içermeyen su bazlı cilalar kullanılmış. Aynı anda 2300 kişiyi toplantı düzeninde ağırlayabilen altı toplantı salonuyla bölgenin önemli bir ihtiyacına cevap veren otel, iki katlı, içinde kapalı yüzme havuzu, sauna, Türk hamamı, buhar odası, VIP masaj odası olan Spa’sıyla da beğeni topluyor.

Girne Restoran ayrıcalığı
Best Western Premier Karşıyaka’nın restoranı Girne, diğer misafir kullanım ve toplantı salonlarında olduğu gibi Karşıyaka’nın semt isimlerinden biriyle isimlendirilmiş. Girne Restoran, açık büfe ve A La Carte servisin yapıldığı 250 kişilik kapasiteye sahip. Otelin lobby katında misafirlerine 06:30-10:30 saatleri arasında, hafta sonları 11:00 e kadar açık büfe kahvaltı olanağı sunan restoran, 12:00-14:00 arasında açık büfe ve A La Carte öğle yemeği servisi veriyor. 18:00-22:00 saatleri arasında ise dileyene açık büfe akşam yemeği servisi veren restoran, dileyene A La Carte mönüden seçimle fine dining anlayışı içerisinde sunum yapıyor.

Akdeniz Mutfağı’nın öne çıktığı açık büfe sunumla Girne Restoran’ın kendisine özgü çizgisinde A La Carte mönü içeriğinde soğuk ve sıcak başlangıçlar, çorba çeşitleri, salata seçenekleri, ara sıcaklar, ana yemek ve tatlı çeşitleri yer alıyor. Bununla beraber hızlı yiyecek sunumu olarak sandviçler, makarna ve pizza çeşitleri mönüye eklenmiş. Restoranda ayrıca uluslararası kokteyller, alkollü ve alkolsüz içecekleri servisi yapılıyor.

Best Western Premier Karşıyaka’nın tecrübeli ve başarılı aşçıların bir araya getirilerek oluşturulan mutfak ekibi, otele gelen konuklara en yüksek standartlarda lezzetleri sunuyor. Otel, düğün organizasyonları, şirket yemekleri ve catering hizmetlerini de başarıyla yerine getiriyor. Mönülerinde Türk, Osmanlı ve dünya mutfaklarından seçkin lezzetler sunan otel, bölgeden dolayı sahip olduğu meşhur Ege otları, zeytinyağı gibi imkanları da mönülerine en güzel şekilde yansıtıyor.

www.bwpkarsiyaka.com

Yorum Yaz

 
 
  captcha