20 Mayıs 2024, Pazartesi

Hafız Mustafa ile lezzetli bir mola

Hafız Mustafa ile lezzetli bir mola
Türkiye’nin eşsiz lezzetlerini 1864 yılından bu yana dünyanın dört bir yanından ziyaretçilerle buluşturan Hafız Mustafa, Türk mutfağının vazgeçilmez lezzetlerinden çikolata çeşitlerine, lokumlardan pastalara kadar binlerce seçeneği ile bayram sofralarını tatlandırıyor.

Osmanlıdan günümüze lezzet ve kültür elçisi olarak gelen, 160 yıllık tecrübeye sahip gurme tatlıcı, birçok medeniyetin buluşma noktası Hafız Mustafa 1864; bayram sofralarına veya bayram ziyaretine tat katmak isteyenlere, özel ALÂ sos ile hazırlanan hamurlu, sütlü ve şerbetli tatlılardan, pasta çeşitlerine kadar için birçok alternatif sunuyor.

Glikoz yerine şeker pancarının, gıda boyası yerine doğal kök boyasının, doğal meyve özlerinin ve zemzem suyunun kullanıldığı lokum ve tatlıları ile tatlıseverleri hem lezzetli hem de sağlıklı tatlılarla tanıştıran Türkiye’nin milli gururu Hafız Mustafa 1864, bol fıstığın ve cevizin ön plana çıktığı geleneksel Türk baklavasından, burma, şöbiyet ve saray sarma şerbetli tatlıları ile adeta bir lezzet bombası yaşatıyor. Özel ALÂ sos ile hazırlanan tatlıları ile bayram sofralarına fark katan Hafız Mustafa 1864, özel kutuda paketlenmiş baklava ve lokumları ile bayram ziyaretlerinin en şık eşlikçisi oluyor.

Hafız Mustafa ile lezzetli bir mola

Birbirinden lezzetli tatlılar ile sevdiklerine tatlı bir sürpriz yapmak isteyenler Beyazıt, Eminönü, Taksim, Nuriosmaniye, Pera, Sirkeci, Sultanahmet, Porto Vadi, Aqua Florya, Üsküdar, Bodrum, Antalya başta olmak üzere Türkiye’de 14 noktada bulunan Hafız Mustafa 1864 mağazalarından leziz ürünlere ulaşabilir.

Yorum Yaz

 
 
  captcha