Thor By Alkoçlar Exclusive Bodrum; sessiz, sakin ve huzurlu

Thor By Alkoçlar Exclusive Bodrum; sessiz, sakin ve huzurlu
08 Mayıs 2018, 14:07
Denizi ve özel doğa manzarasıyla bir tatilden çok daha fazlasını sunan Thor By Alkoçlar Exclusive, günlük yaşamın stresinden uzaklaşmak ve doğanın kalbinde nefes almayı bekleyen misafirlerine unutamayacakları bir tatil imkanı sunuyor. Kaliteli hizmet anlayışıyla öne çıkan Thor By Alkoçlar Exclusive Bodrum, Türk ve dünya mutfağının seçkin lezzetlerini de misafirleriyle buluşturuyor.

Torba’nın en gözde tatil merkezi olan Kaynar’da sadece yetişkinlere özel hizmet sunan Thor By Alkoçlar Exclusive Bodrum, 16 bin metrekarelik alan üzerine kurulu denize sıfır alanıyla şehir merkezine altı km ve havalimanına 25 km uzaklıkta bulunuyor. Üstün konfor ve hizmet anlayışıyla şehirden uzaklaşmak ve kendini doğallığın, sadeliğin içinde bulmak isteyenlerin vazgeçilmezleri arasında yer alan Thor By Alkoçlar Exclusive Bodrum, özel doğasıyla sessiz, sakin ve huzurlu bir tatilin kapılarını aralıyor. Bodrum’ un kendine has mimari yapısına sadık kalınarak tasarlanan otel, 19 adet superior oda, 123 adet deluxe jakuzzi oda, 35 adet deluxe swimup oda, altı adet junior suite oda ve dört adet rezidans seçenekleriyle konuklarına lüks ve konforlu bir tatil olanağı sunuyor. Aynı zamanda balayı çiftlerini de unutmayan otelde; geniş bir balayı set up’ı yer alırken, birlikte zaman geçirmeyi alışkanlık haline getirenler içinse 136 metrekarelik geniş bir alana sahip, içerisinde hamam, sauna ve havuz yer alan rezidans villaları bulunuyor.

Doğanın kalbinde özel tat ve lezzetler…

Kaliteli hizmet anlayışıyla öne çıkan Thor By Alkoçlar Exclusive Bodrum, Türk ve dünya mutfağının seçkin lezzetlerini de misafirleriyle buluşturuyor. Doğanın kalbinde, huzur ve sakinliğin mabedinde, birbirinden özel tat ve lezzetleri bir arada sunan otel, aynı zamanda Bodrum ve Ege lezzetleri için özel olarak seçilen şefleriyle yöresel lezzetleri kusursuz sunumlarla buluşturuyor. Bünyesinde bulundurduğu Asgard ana restoran, hafızalarınıza kazınacak tatları ve sunumlarıyla tatilinize lezzet katarken, Rocca A La Carte, Ege’nin hafif tatlarıyla sizi keyifli bir yolculuğa çıkartıyor. Rocca A Caliente A La Carte’da ise İtalyan Mutfağı’nın zengin seçeneklerini bir arada bulabilmek mümkün. Ayrıca gün boyu Bodrum’un derin maviliklerinde kaybolurken, Dotto Beach Bar, yaza özel hazırlamış olduğu içecek servisiyle gün boyu misafirlerin hizmetinizde oluyor.

Tazelenmek ve yenilemek isteyenler için

Tatilleri boyunca formda kalmak ve zindeliğini korumak isteyen misafirlerini de unutmayan Thor By Alkoçlar Exclusive Bodrum, misafirlerine gün boyu katılabilecekleri ve keyifli zaman geçirebilecekleri; pilates, jimnastik, yoga, zumba, aerobik, yüzme dersleri, streching, su topu, masa tenisi, dart, dalış okulu, su sporları aktiviteleri sunuyor. Ayrıca, Bodrum’un ruhunu bedeninizde hissedebileceğiniz geniş SpaWellness bölümleriyle de fark yaratan otel, bu alanda da iddiasını ortaya koyuyor.

Büyülü bir dünyaya “merhaba” deyin

Thor By Alkoçlar Exclusive Bodrum, günlük hayatın rutininden bir parça olsun sıyrılmak isteyenleri Alkoçlar dünyasıyla buluşturuyor. Konuklarına tatildeyken, evlerinde yaşadıkları rahat ve huzurlu ortamı sunmayı ihmal etmeyen otel, natürel renklerdeki detaylarıyla konuklarına kendilerine adeta evlerinde hissettiriyor.

Thor By Alkoçlar Exclusive Bodrum, günlük yaşamın stresinden biraz olsun uzaklaşmak, doğanın kalbinde huzurlu bir tatil geçirmek isteyenleri bu yaz Bodrum’a davet ediyor.

Yorumlar