19 Haziran 2024, Çarşamba

Sevilen Türk filmleri Aila bahçede

Sevilen Türk filmleri Aila bahçede
Fairmont Quasar İstanbul, en sevilen Türk filmlerini hep birlikte izlemek için sinemaseverleri Aila yaz bahçesine davet ediyor.

Fairmont Quasar İstanbul’un bahçe katında misafirlerini Türk Mutfağı’nın geleneksel lezzetleriyle buluşturan Aila Restoran, bu yaz unutulmaz gecelere ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Mezeden ocakbaşına Türk Mutfağı’nın en güzel lezzetlerinin sunulduğu Aila’nın şehrin tam merkezinde, gözlerden uzak bir ortamdaki iç bahçesinde, Türk sinemasının unutulmaz filmleri Ağustos ayı boyunca açık havada gösterilecek.

2 Ağustos’ta ‘Selvi Boylum Al Yazmalım’la bir kez daha “Sevgi neydi?” diye sorup hüzünlenirken,16 Ağustos’ta ‘Neşeli Günler’i izlerken, “Turşu limonla mı, sirkeyle mi yapılır?” diye bir kez daha tatlı atışmalara girebilirsiniz.

Aila bahçede bu unutulmaz Türk filmlerini izlerken, en güzel Türk lezzetlerinin tadına varmak da mümkün. Dileyen sinemaseverler akşam yemeğini de dahil ederek birbirinden leziz meze çeşitleri, ızgaralar ve patlamış mısırdan oluşan mönüyü tercih ederken, dileyenler patlamış mısır paketli giriş ücretini ödeyerek, açık havada Türk filmlerinin tadını çıkarabilir.

Bar ve atıştırmalık bölümünde patlamış mısır, dondurma, içecekler gibi film keyfine eşlik eden çeşitli lezzetlerin de sunulduğu Aila bahçede, filmler 21:00’de başlıyor.

İletişim: 0212 403 85 00

Yorum Yaz

 
 
  captcha