19 Haziran 2024, Çarşamba

Dünya gastronomisinin nabzı Gastromasa Londra’da attı

Dünya gastronomisinin nabzı Gastromasa Londra’da attı
Premium porselen markası Bonna, bu yıl ilk defa Londra’da yapılan Uluslararası Gastromasa Gastronomi Konferansı ve Fuar’ının gold sponsorluğunu üstlendi. Dünya gastronomisinin en önemli kongrelerinden olan ve bu yıl “İlham/ Inspiration” temasıyla düzenlenen Gastromasa’nın Londra konferansında dünyaca ünlü şeflerin oturumlarına destek olan marka, inovatif, yenilikçi ve sıra dışı tasarımlarıyla birlikte Vitrified gibi yeni kategorilerini de ziyaretçilerle buluşturdu.

6 kıtada 100’den fazla ülkede otel, restoran, kafe ve catering sofralarında şıklık yaratan Türkiye’nin ilk ve tek %100 HoReCa markası Bonna, dünyanın en önemli gastronomi destinasyon merkezlerinden biri olan Londra'da ilk kez gerçekleştirilen Uluslararası Gastromasa Gastronomi Konferansı'nın gold sponsoru oldu.

28-29 Mayıs tarihlerinde Londra Olympia Center'da yapılan Gastromasa Londra’da ilham veren, inovatif, yenilikçi ve sıra dışı tasarımlarını sergileyen Bonna, Vitrified gibi yeni kategorilerini de ziyaretçilerle buluşturdu. Göz kamaştıran beyaz ürünlerinden Akdeniz esintileriyle tasarlanan koleksiyonlarına, dijital koleksiyonlarından açık büfe ürünlerine tüm koleksiyonlarını katılımcıların beğenisine sunan Bonna, sürdürülebilir ürünleriyle de dikkatleri üzerine çekti.

Türkiye ile dünya gastronomisi arasında köprü görevi gören ve bu yıl “İlham / Inspiration” teması ile gerçekleşen etkinlikte, ilham verici, yaratıcı ve gastronomi sektörünün önde gelen isimleri bir araya geldi. Simon Rogan, Eduard Xatruch, Jeremy Chan, Antonio Bachour, Clare Smyth ve Ahmet Dede gibi dünyaca ünlü şeflerin oturumlarının da yine Bonna sponsorluğunda gerçekleştiği fuara ilgi büyük oldu.

Yorum Yaz

 
 
  captcha