Usla’ dan Yaza Özel

Usla’ dan Yaza Özel
Gastronomi alanındaki 10 yılı aşkın tecrübesiyle alanında fark yaratan, mezunlarıyla sektöre profesyoneller yetiştiren ve çok yakında yepyeni kampüsü Kanyon’a geçmeye hazırlanan USLA, her biri uzman eğitmenler tarafından yönetilen hem eğlenceli hem de iştah kabartan atölyeleri ile ilgi görmeye devam ediyor

Usla atölyeleri, yaz boyunca mevsimin lezzetlerini ve keyfini yaşatan içerikleriyle öne çıkıyor. Kahveye Eşlik Eden Lezzetler, Los Altos Kokteyl Atölyesi, Pate a Choux, Gurme Burgerlar, Taze Makarnalar, Bi Dolu Cupcake, LondonDry Kokteyl Atölyesi, Meksika Mutfağı, PartyFoods, Çizme’ye Gidiyoruz! “İtalyan Lezzetleri”, Edinburg Kokteyl Atölyesi, Tapas Atölyesi, Tartlar, Radyoda Müzeyyen Masada Meze gibi Temmuz ve Ağustos boyunca gerçekleşecek olan atölyelerin yanı sıra kaydı devam eden eğitimler arasında da Temel ve Uzmanlık Seviye Barista Eğitimi, Mutfağa İlk Adım Aşçılık Eğitimi, Mutfağa İlk Adım Pastacılık ve Ekmekçilik Eğitimi bulunuyor.

Hem sosyalleşmek hem sevdikleriyle güzel zaman geçirmek hem de yepyeni lezzetler keşfederek mutfaktaki hünerlerini geliştirmek isteyenlerin favorisi olan Usla’nın iştah kabartan atölyeleri her biri kendi alanındaki uzmanlığı ile ilgi gören eğitmen şeflerin önderliğinde gerçekleştiriyor. Maksimum 10 kişi ile gerçekleştirilen Usla Atölyelerine katılmak için son ana kalmadan Usla'yı arayarak ya da online bilet satış platformu https://korvo.co/uslaakademi üzerinden biletinizi alarak şimdiden yerinizi ayırtmanızda fayda var.

Adres: Avni Dilligil Sokak, No:12, Mecidiyeköy, İstanbul

Telefon: 0212 211 87 52 – 0535 022 10 02

https://korvo.co/uslaakademi

Instagram: https://www.instagram.com/uslaakademi/

Yorum Yaz

 
 
  captcha