The Populist mönüsüne yeni imza tatlar

The Populist mönüsüne yeni imza tatlar
İyi yemek ve iyi müzik mottosu ile misafirlerini ilk günden bu yana güçlü mönüsü ile ağırlayan The Populist, yeni lezzetleriyle de iddialı. Yenilenen mönüde vejetaryen alternatifler dikkat çekiyor.

Dinamik ve genç atmosferiyle şehrin sosyalleşme adresi olmaya devam eden The Populist, imza lezzetlerine yenilerini ekledi. Tütsülenmiş tabakları, taş fırın lezzetleri ve craft tatlarla uyumlu eşlikçileriyle misafirlerine keyifli bir tadım deneyimi yaşatan The Populist, yeni tatlarla zenginleşen mönüsü ile iyi yemek iddiasını daha da güçlendiriyor.

Yeni lezzetler arasında peynir sos ile servis edilen The Populist Köfte ve isli tadı ile farklı bir lezzet alternatifi sunan Tütsülenmiş Tavuk öne çıkıyor. Tatlılarda ise, son dönemlerin en popüler tatlılarından Yanık Cheescake…

Vejetaryen alternatifler

İmza lezzetlerine yenilerini ekleyen The Populist vejetaryen misafirlerini de unutmuyor. The Populist’in favori lezzeti pizzetta, brokoli ve taze mantarın başrolde olduğu Veggie Pizetta’yla tekrar yorumlanarak menüdeki yerini alıyor. Keçi peyniri, ananas, karamelize soğan ve mango sosla hazırlanan Veggie Burger, portakal soslu özel lahana salatası eşliğinde servis ediliyor.

Adres: The Populist (Yapı Kredi bomontiada) Birahane Sokak No:1/D

Yorum Yaz

 
 
  captcha