21 Ağustos 2019, Çarşamba

Insula Hotel; Alaçatı’da huzur ve keyfin adresi

Insula Hotel; Alaçatı’da huzur ve keyfin adresi
Insula Hotel, Alaçatı’da tarihi bir konakta, yılın 12 ayı boyunca altısı da birbirinden şık temalı odalarıyla hizmet veriyor.

bir konaklama değil aynı zamanda bir eğlence mekanı olarak da öne çıkan otelde, haftanın altı gecesi saat 02:00’ye kadar süren canlı müzik yapılıyor ve Begüm Obiz, Caner Kızıl gibi son dönemin popüler sanatçıları da sahne alıyor. İstanbul’da birçok büyük organizasyona imzasını atan ve bu tecrübesini Alaçatı’ya taşıyarak 360 derece hizmet anlayışıyla hizmet vermek isteyen İbrahim Bozbey’in sahibi olduğu Feteme Media Group tarafından devralınan Insula Hotel, huzur, keyif ve eğlencenin yeni adresi olarak dikkatleri üzerinde topluyor.

Yöresel tatlarla zengin mönüler

Insula Hotel aynı zamanda girişindeki mermer bir atrium olan Veria Restaurant ile yerel ve uluslararası lezzetleri de sunuyor. Kahvaltıda ev yapımı ekmeklerin ve yöresel reçel çeşitlerinin tadına doyasıya varıyorsunuz. Kış sezonunda da özellikle Pazar günleri özel lezzetlerin yer aldığı zengin kahvaltı mönüsüyle de misafirlere özel tatlar sunuluyor.

Şömine ateşinde romantik anlar

Insula Hotel’de yaz mevsimi boyunca devam eden canlı performanslar, kış döneminde de şömine ateşinin oluşturduğu romantik bir ortamda devam ediyor. Kış aylarında Insula Hotel'i ziyaret ederseniz, Çarşamba, Cuma ve Cumartesi günlerindeki canlı müzik performansları sizlere unutamayacağız anlar yaşatıyor.

Yorum Yaz

 
 
  captcha