19 Haziran 2024, Çarşamba

Rotana’da fasıl eşliğinde ziyafet

Rotana’da fasıl eşliğinde ziyafet
Sonbaharla birlikte şehrin hızlı temposu geri gelirken, eğlence Burgu & Tango Arjaan by Rotana’da Cumartesi geceleri Fasıl’O Alaturka grubunun neşeli ve keyifli fasıl performansı ile devam ediyor.

Anadolu Yakası’nın en prestijli otelleri arasında yer alan ve uluslararası otel markası Rotana Grubu’nun Türkiye’deki ilk ve ödüllü otelleri Burgu & Tango Arjaan by Rotana, iki burgu kule ve tango figüründen ilham alınarak tasarlanan ikonik mimarisi ve ayrıcalıklı hizmetiyle sonbaharda şehirde eğlenceye devam etmek isteyenlere müjde veriyor. 23 Eylül’den itibaren her Cumartesi akşamı Burgu & Tango Arjaan by Rotana'da Fasıl’O Alaturka grubunun muhteşem fasıl performansı eşliğinde Rotana’nın yetenekli şefleri tarafından özenle hazırlanan lezzetli bir mönü, gurme ve eğlence tutkunlarını bekliyor. Elements Restoran’ın rahat ve keyifli ortamında gerçekleşecek fasıllı yemek gecelerinde şefin seçtiği mezeler başlangıç olarak sunulurken, içli köfte ve paçanga böreği ara sıcak, karışık et ızgara veya levrek fileto da ana yemek olarak servis edilecek. Meyve tabağı ve tatlıyla sonlanan bu özel mönüye isteğe göre iki adet alkolsüz içecek ya da yerli alkollü içecek eşlik edecek.

Eğlenceyi bitirdikten sonra, keyif ve huzurla dinlenmek isteyenler Burgu & Tango Arjaan by Rotana’nın stil sahibi ve konforlu suite odalarında çok özel bir fiyatla konaklayabilecekler.

İletişim: 0216 500 77 77

Yorum Yaz

 
 
  captcha