15 Temmuz 2024, Pazartesi

Beta Tea Dünya Çayları Koleksiyonu’ndan Yasemin İncisi

Beta Tea Dünya Çayları Koleksiyonu’ndan Yasemin İncisi
Beta Tea’nin yepyeni serisi Dünya Çay Koleksiyonu ile yaz tazeliğini yaşatan Yasemin İncisi çayıyla hem bedeninizi hem de ruhunuzu dinlendiren benzersiz bir tat keşfedeceksiniz.

Türkiye’yi çay sektöründe uluslararası platformda başarıyla temsil eden ve sahip olduğu çay çeşitlerine her daim maksimum özen ve güveni göstererek dünyanın birçok ülkesine kaliteli ve özel çaylar sunan Beta Tea, sunduğu ürünlerin arasına her geçen gün yeni tatlar ekleyerek çay severleri yeni lezzetlerle buluşturmaya devam ediyor. Beta Tea, şimdi de Hindistan’dan Kenya’ya, Çin’den Arjantin’e uzanan dünyanın dört bir yanında severek içilen çayları bir araya getirerek Dünya Çay Koleksiyonu serisini çıkardı. Çin’in en iyi çaylarının yetiştiği, en ünlü bölgesi olan Fujian’dan toplanan yapraklar, Beta Tea’nin uzmanlığıyla işlenerek damaklarda unutulmayacak bir lezzet şölenine dönüşüyor.

Dünyada en çok tercih edilen bitkiler arasında yer alan Jasmine Pearl yeşil çay, Çin’de yetişen yeşil çay yaprakları ve filizleriyle birlikte özel olarak elde yuvarlama yöntemiyle uzun süren bir işlemle tek tek sarılarak inci şekline getiriliyor. Bu sayede yasemin çiçeği özel aroma ve kokusunu uzun süre koruyor. Demlendiğinde çayın içindeki inci taneleri açılarak iki yaprak ve bir filize dönüşerek doğal ve eğlenceli görüntüsüyle benzersiz bir çay deneyimi sunuyor. Yasemin kokusunu en iyi şekilde alabilmek için, yasemin çiçeklerinin aromasının en yüksek olduğu dönemde toplanan yapraklar, Beta Tea’nin uzmanlığıyla içimi keyifli bir çaya dönüşüyor.

Alışılagelmiş çay lezzetine ayrıcalık katan Beta Tea Yasemin İncisi ile keyifli, yumuşak ve ferah içimiyle günün her saatine eşlik eden farklı bir yeşil çay deneyimi sunuyor. Antioksidan etkisiyle vücudu yenileyen, yeşil çay özleriyle metabolizmayı hızlandırarak forma girmenize yardımcı olan, zindelik vererek güne keyifle ve enerji dolu uyanmanızı sağlayan Yasemin İncisi, yasemin çiçeğinin eşsiz kokusuyla da yorgunluğu geride bırakarak, ruhunuzu dinlendiriyor.

Her yudumunda, yorgunluk hissinden uzaklaşarak enerjiyi arttıran, stresten arındıran, ruhu tazeleyen, kolaylıkla form tutmaya yardımcı olan dünya çayları serisinin en yenisi Beta Tea Yasemin İncisi’ine sadece seçkin gurme noktalarından Carrefour Gurme ve Betateashop’lardan ulaşabilirsiniz…

www.betateashop.com

Yorum Yaz

 
 
  captcha