13 Temmuz 2024, Cumartesi

Hellmann's Burger fest, 3’üncü kez burgerseverlerle buluştu

Hellmann's Burger fest, 3’üncü kez burgerseverlerle buluştu
Türkiye'nin ilk ve tek hamburger festivali olan Hellmann’s Burger Fest, 30 Eylül- 1 Ekim tarihleri arasında , Zorlu Center’da burgerseverlerle üçüncü kez bir araya geldi. Hellmann’s Burger Fest; burger'in lezzetli bir o kadar da zengin dünyasını keşfetmek, birbirinden lezzetli sosları deneyimlemek, doyasıya eğlenmek için tüm burgereverleri bir araya getirdi.

Gurme burgerleri, Hellmanns'ın lezzetli soslarıyla deneyimleme fırsatı bulan 4 bine’e yakın burgersever, Burger Fest 3’te burger, müzik ve eğlencedolu unutulmaz iki gün geçirdi. Yağmura rağmen yüksek bir ilgi gören festivalde hamburger noktalarına sabahtan akşama kadar büyük ilgi vardı; toplamda 30 binden fazla burger tüketildi.

İstanbul’un en seçkin restoran ve burger noktalarını aynı çatı altında burger severlerle buluşturan Hellmann’s Burger Fest’e; Big Chefs, Virginia Angus, Cookshop, Bakermill Burgershop, B&B Burger, Burger House, Burgerillas, Daily Dana, Hayal Kahvesi, Kev Snack, Kitchenette, Komşu Kasap Burger, Mezzaluna, Route Burger House, Shakespeare, Numnum ve Midpoint gibi çok sevilen lezzet ustaları, hem en sevilen hem de festivale özel tasarladıkları burgerlerle katıldılar.

Burgerseverler, 30 Eylül Cumartesi ve 1 Ekim Pazar günü Zorlu Center’da düzenlenen 'Hellmann’s Burger Fest3' kapsamında canlı müzik eşliğinde birbirinden lezzetli 40’a yakın gurme burger çeşidini deneyimleyemenin yanı sıra ünlü şef Maksut Aşkar ve Ayhan Sicimoğlu’nun birlikte gerçekleştirdiği workshop’lara ve daha pek çok farklı lezzetli etkinliğe katılarak, keyifli vakit geçirdiler. 1 Ekim Pazar akşamı ise Ayhan Sicimoğlu ve Latin All Stars Orkestrası, yağmur altında güzel bir ambiyansta burgerseverlerle unutulmaz bir buluşma gerçekleştirdi.

Hellmann’s Burger Fest; burger'in lezzetli bir o kadar da zengin dünyasını keşfetmek, birbirinden lezzetli sosları deneyimlemek, doyasıya eğlenmek için tüm burgerseverleri 30 Eylül-1 Ekim tarihlerinde Zorlu Center’da bir araya getirdi. Yıl boyu burger aşkını burger severlerle paylaşacak farklı etkinlikler planlayan Hellmann’s, her yıl büyüyen festivalin 4’üncüsü için hazırlıklara başladı bile…

Yorum Yaz

 
 
  captcha