19 Haziran 2024, Çarşamba

Dedeman Olympos Health'de doğayla iç içe eğlence ve sağlık

Dedeman Olympos Health'de doğayla iç içe eğlence ve sağlık
Dedeman Olympos Health Resort, resort turizmine eğlence ve sağlık odaklı yeni bir yaklaşım kazandıracak. Doğa ile iç içe lüks, konfor ve ayrıcalıklarla dolu bir konaklama deneyimi için Dedeman Olympos açılıyor..

Yeşille mavinin kusursuz bir biçimde buluştuğu Antalya Olympos, Dedeman misafirperverliği ve konforu ile buluşmaya hazırlanıyor. Dedeman otelcilikteki 58 yıllık tecrübesini kişiye özel hizmet anlayışı ile birleştirerek, misafirlerine doğanın kalbinde bir tatil deneyimi sunacak.

Tarih ve doğanın kalbinde

Olympos, yemyeşil Beydağlarına yaslanan konumu, Likya Antik Kenti’nin izlerini taşıyan kültür mirası ören yeri ve mavinin her tonunu barındıran koyları ile tarih ve doğayı bir araya getiren eşsiz bir tatil merkezi. Dedeman Olympos Health Resort, doğanın kalbindeki konumunu ‘resort’ konseptiyle taçlandırarak, tüm misafir kitlelerinin beklentilerini karşılayan konforlu bir deneyim sunacak. Mayıs ayında kapılarını açacak olan Dedeman Olympos Health Resort, Dedeman’ın 3. resort oteli unvanını taşıyacak. Sağlık hizmetlerini de içine alan çok yönlü konsepti ile yurt içi ve yurt dışından misafirlerini Dedeman’ın ayrıcalıklar dünyasıyla tanıştıracak.

202 oda 4 restoran

Villa seçenekleri dahil 10 farklı tipte 202 odası, 3 A’la carte olmak üzere 4 restoranı, 24 saat hizmet veren Myra Lounge’ı, Lymra Pool Bar, Colosseum Bar, Simena Snack Bar’ı, Solyma Corner alanları, Türk hamamı, saunası SPA merkezi ile misafirlerine, tüm beklentilere hitap eden bir konaklama deneyimi yaşatacak.

Oly Kids Club

40 bin metrekarelik geniş alanında yer alan spor ve eğlence merkezi, Oly Kids Club’ı, pavilyon konsepti ve Dedeman’ın yenilikçi hizmet anlayışıyla misafirlerine Olimpos’ta eşi benzeri görülmemiş bir tatil deneyimi yaşatacak. Marka; Oly Kids Club ile minik misafirlerine çocuk havuzu, çocuk kaydırak havuzu, oyun parkı, mini club, hem gündüz hem akşam çeşitli eğlence ve aktivitelerin yanı sıra mini disco imkanı sunacak. Ebeveynler gönül rahatlığı ile dinlenirken, çocuklar da Oly Kids Club’ın eğitimli animasyon ekipleri eşliğinde unutulmaz anlar yaşayacak. Otel, Antalya Kemer, Kumluca mevkiinde, Olympos Antik Kenti’ne 7 km, Kemer merkeze 40 km, Antalya şehir merkezine 87 km ve Antalya Havalimanı’na 99 km uzaklıkta yer alıyor.

Yorum Yaz

 
 
  captcha