15 Nisan 2024, Pazartesi

Çırağan Sarayı’nda romantik Sevgililer Günü

Çırağan Sarayı’nda romantik Sevgililer Günü
Nice aşklara ev sahipliği yapmış tarihi dokusu ve büyüleyici atmosferiyle Çırağan Sarayı, Sevgililer Günü’nde romantik bir kaçamak yapmak isteyen çiftleri birbirinden heyecan verici sürprizlerle karşılıyor.

Tuğra Restoran’da romantizme saray dokunuşu

Romantizmi ihtişamlı bir saray atmosferiyle taçlandırmak isteyenler için Çırağan Palace Kempinski İstanbul’un muhteşem Boğaz manzarasına karşı konumlanmış romantik restoranı Tuğra, muhteşem bir seçenek oluyor. Tütsülenmiş iskenderun karides “osetra’’, bahçe baharatlı Trakya kuzusu sırtı, kırmızı havyarlı deniztarağı, sakızlı kremsi sos ve balkabağıyla kaplanmış Ege lagos balığı gibi tatlar aşkın lezzetle uyumunu damaklara taşırken, geceye son romantik dokunuş ise pamuk şeker ve orman meyveleri eşliğinde sunulan kıtır bademli ve bitter çikolatalı Amasya elması tatlısı oluyor. Defalarca uluslararası yayınlar tarafından dünyanın en romantik mekanlarından biri olarak gösterilen Tuğra Restoran’ın Sevgililer Günü’ne özel akşam yemeği bir kadeh karşılama içeceği dahil iki kişi için 900 TL.

Laledan Restoran’da Sevgililer Günü yemeği

Romantik manzarası, baştan çıkartan lezzetleri ile Laledan Restoran, 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel aşıklar kenti Venedik’ten ilham alarak hazırladığı akşam yemeği mönüsüyle çiftleri mum ışığı altında daima hatırlayacakları romantik bir geceye davet ediyor. Bu özel Sevgililer Günü mönüsü karşılama içeceği dahil iki kişi için 700 TL.

Romantizm ve lezzet Gazebo Lounge’un ‘Beş Çayı’nda buluşuyor

İstanbul’un pasta ve çikolata cenneti Gazebo Lounge ise Sevgililer Günü’ne özel Akşamüstü Çay Saati’ni romantik dokunuşlar ve lezzetlerle birleştiriyor. Kalp şeklinde özel olarak hazırlanan scone’lar, pembe makaronlar, kırmızı kalpli pastalar ve daha fazlası ile bu enfes çay saati bir kadeh prosecco dahil kişi başı 150 TL.

Romantik Sevgililer Günü konaklama paketleri

Sevgililer Günü’nü Saray atmosferinde doyasıya geçirmek isteyen çiftlere Çırağan Palace Kempinski muhteşem konaklama paketleri sunuyor. Sevgilisini Çırağan Sarayı’nın büyüleyici atmosferinde doyasıya şımartmak isteyenler Boğaz manzaralı odalarda bir gecelik konaklama paketi, bu geceye özel odaya servis edilecek ikramlar ve Tuğra Restoran’da sunulacak romantik Sevgililer Günü yemeğiyle taçlanacak. İki kişilik enfes açık büfe kahvaltının da dahil olduğu bir gecelik Sevgililer Günü konaklama paketi 695 Euro’dan başlayan fiyatlarla.

İletişim: 0212 326 45 00

Yorum Yaz

 
 
  captcha