06 Ağustos 2020, Perşembe

Bodrum eğlence hayatına yeni bir soluk; Mamba

Bodrum eğlence hayatına yeni bir soluk; Mamba
Bodrum’un en gözde yerlerinden biri olan Yalıkavak Tilkicik Koyu’nda yer alan ve Afrika esintilerinden yola çıkarak dizayn edilen Mamba, kapılarını açtı.

Adını, son yıllarda popüler olan Afrika kültürü ve RNB – Hiphop müziğinin harmanlanmasıyla alan Mamba, egzotik görünümü, plajı, DJ performansları ve ünlü isimlerin sahneleriyle Bodrum Yalıkavak’ta misafirlerini ağırlayacak. Aleyna Çavuşoğlu ve Oğuz Yılmaz’ın sahibi olduğu Mamba, gündüz Mamba Beach, akşam ise Mücver Restaurant olarak hizmet verecek.

Misafirler müziğe doyacak

Haftanın yedi günü misafirlere hizmet verecek olan Mamba, Mücver Restaurant kısmında Merve Özbey ve Günel Zeynelova gibi ünlü şarkıcıların sahne performansları, beach kısmında ise Murat Tokuz, Kerim Büyük ve Ceolla’nın DJ performanslarıyla misafirlerine müziği doya doya yaşatacak.

Üst düzey kontrol

Mamba, pandemi sonrasında Covid-19 tedbirleri kapsamında, hem Mamba Beach hem de Mücver Restaurant kısmında kapasitesini yüzde 50 düşürerek hizmet verecek. Şezlong ve masalar arası mesafeyi 1,5 metre tutan Mamba, ayrıca 20 dakika arayla sık kullanılan bölgeleri dezenfekte ederek kontrolü üst seviyeye çıkaracak.

Bodrum’un yeni gözdesi; Mücver Restaurant

Mamba çatısı altında Özgür Akman, Cihan Savaş, Umut Yeşiltepe, Halil Özel ve Yavuz Selim Akgün’ün işletmeciliğini yaptığı Mücver Restaurant, Şef Uğurcan Güven’in mönüsüyle misafirlerine eşsiz bir lezzet deneyimi sunacak. Birbirinden lezzetli soğuk mezelerin, ara sıcakların, salataların, ana yemeklerin yer aldığı mönüde, ayrıca mücver çeşitleri ön plana çıkıyor. Her damak zevkine uygun tatların bulunduğu mekanda, vejeteryanlar için de ayrı bir mönü bulunuyor.Özel fix mönü içerisinde, klasik anne mücveri, mekana özel yorumlanan deniz mahsullü ve etli mücveri ile misafirlerine hizmet sunan Mücver Restaurant, konsepti, yemeği ve eğlencesi ile sezon boyunca misafirlerine unutulmaz anlar yaşatacak.

Yorum Yaz

 
 
  captcha