Beyaz yakalıların, sağlıklı ve lezzetli salata arayışında mutlu son

Beyaz yakalıların, sağlıklı ve lezzetli  salata arayışında mutlu son
Türkiye’nin en ünlü şeflerinin özel soslarıyla hazırlanan, yalnızca iyi yıkanmış malzemelerin kullanıldığı lezzetli ve sağlıklı salatalar, yeni Meal Box Salata Aboneliği ile ofislerin vazgeçilmezi oluyor.

Beyaz yakalıların her pazartesi başlayıp, hafta sonunu göremedikleri “kısa ömürlü” diyetleri, Meal Box Salata Aboneliği ile hafta boyunca ziyafete dönüşüyor. Evde yapılan salatalar gibi iyi yıkanmış malzemelerin kullanıldığı, ünlü şeflerin özel soslarıyla lezzetlendirilen salatalardan oluşan öğünler, haftalık abonelik modeliyle beyaz yakalıların arayışını mutlu sona ulaştırıyor. Gerçekleştirdiği tüketici araştırmasında beyaz yakalı çalışanların salata çeşitlerini daha fazla tercih ettiğini belirleyen Meal Box'ın abonelik seçeneklerine eklediği Salata Aboneliği, özellikle ofis çalışanlarından büyük ilgi görüyor. Tüketiciler, Meal Box web sitesi üzerinden haftalık aboneliklerini hemen başlatabiliyor.

Taze, sağlıklı ve lezzetli yemekleri kapıya servis abonelik modeliyle sunarak ofislerde ve evlerde "Bugün ne yesek?" sorununu ortadan kaldıran Meal Box, büyük talep gören Salata Aboneliği kapsamında kinoa salatasından, ızgara hindili salataya, avokadolu salatadan zengin peynir çeşitlerine sahip çok peynirli salataya kadar 20 farklı salatayı ay boyunca abonelerine servis ediyor.

Meal Box'ta her yaşam tarzına uygun bir abonelik modeli var

Türkiye'nin FoodTech lideri Meal Box, zengin menülerini farklı yaşam tarzlarına en uygun öğünleri sunacak şekilde genişletti. Meal Box aboneleri, yeni çıkan Salata Aboneliği'nin yanı sıra Özel Protein Beslenme Aboneliği, Özel Vegan Beslenme Aboneliği, Özel Glütensiz Beslenme Aboneliği, Özel Şeker İlavesiz Beslenme Aboneliği gibi dört farklı abonelik modeliyle günlük besin ihtiyaçlarını karşılayabiliyor. Diyetisyen kontrolünde hazırlanan Meal Box Fit mönüleri ise günlük kalori ihtiyacına göre beş öğün şeklinde servis edilerek, taze ve kaliteli gıdalarla gün boyu dengeli beslenme sağlıyor.

Yorum Yaz

 
 
  captcha