The Populist Bomontiada’da festival coşkusu

The Populist Bomontiada’da festival coşkusu
The Populist, tüm dünyada kutlanan farklı etkinliklere de ev sahipliği yapmaya devam ediyor. The Populist Bomontiada İrlanda’da doğup yayılan ve yeşil yonca temasıyla kutlanan St Patrick’s gününü iyi müzik ve iyi yemek mottosuyla kutlayacak.

Yüzde 100 farklı ve özgün etkinliklerin adresi The Populist, tüm dünyada yeşil yonca konseptiyle kutlanan St Patrick’s günü için dopdolu bir program hazırladı. 16-17 ve 18 Mart’ta festival tadında geçecek üç gün boyunca bomontiada The Populist’te deneyimlenecek özel mönüde imza lezzetler yer alıyor. Ispanaklı ve Ricotto Peynirli Pizetta, Corned Rosto Dana Sosis ve tatlı olarak servis edilecek Yeşil Oreo Top Cake’in yer aldığı mönünün güçlü lezzetlerine The Populist’le özdeşleşmiş craft tatlar eşlik edecek.

Güçlü tadımlar Degüstasyon Atölyesi’nde

Geçen yıl yoğun ilgi gören ve katılımın yüksek olduğu Degüstasyon Atölyesi bu yıl 17 Mart Cumartesi günü 15:00-16:30 saatleri arasında Bomontiada The Populist’te gerçekleşiyor. Markanın ‘Yüzde 100 craft felsefesiyle sadece 17 Mart’a özel hazırladığı tadım mönüsünde başarılı brewmaster Philip J. Green’in özgün yorumları dikkat çekiyor. Degüstasyon Atölyesi’ne katılanların tadacağı imza lezzetler arasında, Fransız Mutfağı’nın ünlü lezzeti Kurudite, The Populist farkıyla hazırlanan Cheeseburger, Bavyera Usulü Beyaz Sosis ve Portobello Pizetta yer alıyor.

Kendini müziğe bırak

Degüstasyon Atölye’si ve üç gün boyunca The Populist’te sunulacak özel mönünün yanı sıra birbirinden keyifli DJ performansları da St Patrick’s eğlencesini unutulmaz bir festivale dönüştürecek. 16 Mart Cuma günü DJ Çağlan Tekil, 80’ler ve 90’ların unutulmaz rock parçalarını müzikseverlerle paylaşacak. Festivalin tüm dünyada aynı anda kutlandığı 17 Mart Cumartesi günü ise kendine has dinleyici kitlesiyle tanınan DJ Levent Şen’in Indie Rock & Indie Pop ve Pop Rock performansı festival coşkusunu ikiye katlayacak.

İletişim: 0212 296 20 34

Yorum Yaz

 
 
  captcha