Lezzetli yaz salataları Delimonti’de

Lezzetli yaz salataları Delimonti’de
Gastronomi market ve restoran konseptini bir arada sunarak ayrıcalıklı bir atmosfer yaratan Delimonti, yaz dönemine özel olarak yenilediği mönüsüyle pek çok lezzetli seçeneği misafirleriyle buluşturuyor. Sıcak yaz günlerine uygun, hafif seçenekleri tercih edenlerin vazgeçilmezlerinden olacak taze cibes salatası, semizotu salatası, Sezar salata ve karpuz salata, mevsimsel lezzetleri Delimonti’nin yaz mönüsüne taşıyor.

Delimonti’nin tazeliğin ön planda olduğu menüsüne eklenen taze cibes salatası, Ege otlarını sevenler için keyifli bir alternatif olarak öne çıkıyor. Ceviz ve kiraz domatesle zenginleştirilen semizotu salatası, başlı başına lezzetli bir öğün olarak veya ana yemeklere eşlik edecek şekilde menüdeki yerini alıyor. Delimonti yorumu ile hazırlanan Sezar salata yedikule marul, ançüez ve Trakya eski kaşar peyniriyle hazırlanarak sade veya tavuklu olarak sunuluyor. Klasik Ezine peyniri ve simitle hazırlanarak sunumuyla farklılaşan karpuz salatası ise yaz aylarının favori lezzetlerinden olmaya aday.

Delimonti lezzetlerinin ve güzel havanın keyfini açık havada çıkarmak isteyen misafirler, yaz boyunca Delimonti’nin bomontiada avlusunda yer alan özel masalarından faydalanabiliyor.

www.delimonti.com

Yorum Yaz

 
 
  captcha