LAV ile ofise yemek götürmek çok daha kolay

LAV ile ofise yemek götürmek çok daha kolay
Dışarıda yemekten sıkıldıysanız, ofise kendi yemeğinizi götürmek istiyorsanız LAV, size yiyeceklerinizi sağlıkla, çantanıza akmadan saklayabileceğiniz tasarımlar sunuyor. Ofise yemek götürmeyi daha keyifli bir hale getiren LAV Alinda Saklama Kabı, Tokyo Kase ve Tasty Kavanoz LAV satış noktalarından ve www.lav.com.tr internet mağazasından satın alınabiliyor.

Beslenmenize özen gösteriyor, dışarıda yemek istemiyor, yemeğinizi evde hazırlayıp ofise getirmek istiyorsanız en önemli ihtiyaçlarınızın başında saklama kapları geliyor. Hayatın her anını güzelleştiren LAV, Alinda Saklama Kabı, Tokyo Kase ve Tasty Kavanoz ile evde hazırladığınız zeytinyağlıları, salataları, sağlıklı yiyecekleri, çeşit çeşit meyve ve sebzeyi rahatça yanınızda taşıyabilmenizi sağlıyor.

LAV, “Bana bir çeşit yemek yetmez” diyenler için Alinda 6’lı Saklama Kabı’nı sunuyor. Estetik ve modern çizgileriyle dikkat çeken Alinda, sağlam kapağı sayesinde yiyeceklerinizi dökülmeden saklamanıza imkan veriyor.

Özgün tasarımıyla dünyanın en prestijli tasarım ödüllerinden iF Design Awards ve German Design Awards 2023’te ödüle layık görülen LAV Tokyo Kase, hava geçirmez kapağı sayesinde yiyecekleri sağlıkla saklıyor. Şık tasarımıyla yemek keyfinizi taçlandıran LAV Tokyo, ideal ölçüleri sayesinde bir öğünlük yemeğinizi rahatça alıyor.

Şık tasarımı, pembe metalik renkteki kapağıyla dikkat çeken LAV Tasty Kavanoz, ofiste damağınızı tatlandıracak salata, kısır, makarna, kuru meyveler, atıştırmalıklar gibi yiyecekler için kullanılabiliyor. Geniş hacmi sayesinde sevdiğiniz yiyecekleri doya doya tüketebilmenizi sağlayan LAV Tasty Kavanoz, mutfaklara da renk katıyor.

Sevdiğiniz yiyecekleri yanınızda taşımak için kullanabileceğiniz LAV ürünlerine tüm LAV satış noktalarından ve www.lav.com.tr web sitesi üzerinden ulaşılabiliyor.

Yorum Yaz

 
 
  captcha