Sbarro® Türkiye’de 10 yılı geride bıraktı

Sbarro® Türkiye’de 10 yılı geride bıraktı
TAB Gıda bünyesinde 2007 yılında Türkiye’de faaliyet göstermeye başlayan dünyanın en büyük pizza restoran zincirlerinden Sbarro®, Türkiye’de başarıyla geçen 10 yılı geride bıraktı.

TAB Gıda güvencesiyle 2007 yılında Türk halkıyla tanışan ve kısa sürede beğeni toplayan dünyanın en büyük pizza restoran zincirlerinden Sbarro®, Türkiye’deki 10’uncu yılını kutluyor. Napoli'nin geleneksel ve nefis İtalyan lezzetlerini tutkunlarıyla buluşturan ve bunu yaparken kalite ve sağlık ilkelerinden asla taviz vermeyen Sbarro®, Türkiye genelinde 30’a yakın ilde 80’e yakın restorana ulaştı.

Sbarro®’nun başarısının arkasındaki sır kaliteli et ve lezzetli pizza hamuru. Leziz Sbarro® pizzaları müşterilerin gözü önünde profesyonel bir ekip tarafından uluslararası hijyen standartlarında hazırlanıyor. Ürünlerde kullanılan etler, yüksek kalitede üretim yapan Amasya Et Ürünleri’nden tedarik ediliyor. Pizzaların yanı sıra, makarnalar, salatalar, Fransız usulü tavuk, köfte, fırın patates, sote sebzeler, wrap çeşitleri, çorba ve tatlılardan oluşan geniş bir ürün yelpazesi sunuluyor; üstün hizmet kalitesinden asla ödün verilmiyor.

İnovasyonlarıyla ön planda

Sbarro® Türk insanın damak tadına uygun geliştirdiği inovasyonla da adından sıkça söz ettiriyor. Özellikle sosis, sucuk, özel tarifimize göre hazırlanmış pepperoni ile dolu üzeri romano peyniri, kekik ve maydanozlu iki kat özel Sbarro hamurundan oluşan ve bir dilimi yaklaşık 400 gr.'lık Sbarro® Chicago's™ Pizza büyük ilgi görüyor. Ayrıca, Sosis ve Pepperoni, Supreme, Sucuklu seçenekleriyle sunulan Stuffed Pizza geliştirilen iki kat özel Sbarro® hamuru sayesinde doyurucu lezzet arayanlar için ideal bir seçenek. Sucuklu, Sosisli, Pepperonili ve Ispanaklı Stromboli seçenekler ise Türkiye’ye özel geliştirilen inovatif ürünler.

Dünyadaki en büyük pizza restoran zincirlerinden biri

En lezzetli dilimlerin adresi Sbarro®'nun hikayesi, Napoli'den New York'a göçen Carmela ve Gennaro Sbarro® çifti tarafından 1956 yılında Amerika'da açtıkları "Sbarro® Salumeria" adlı ilk restoranla başlıyor. Brooklyn'de açtıkları bu ilk restoranda taze ürünleri ve lezzetli yemekleri misafirlerinin beğenisine sunan ve yüksek standartlarda hizmet veren Sbarro®, müşterilerin ilgisini kısa sürede çekti. Lezzetli ve taze ürünlerin hızlı ve self-servis ile sunulmasından doğan konseptiyle Sbarro®, dünyadaki en büyük pizza restoran zincirlerinden biri olmayı başardı.

Yorum Yaz

 
 
  captcha