15 Temmuz 2024, Pazartesi

Kahve barı ve patisserie alanında A’dan Z’ye çözümler sunuyor

Kahve barı ve patisserie alanında A’dan Z’ye çözümler sunuyor
Tecnocoffee, kahve ekipmanlarına odaklanan çalışmalarıyla butik ve zincir kahve dükkanlarının çözüm ortağı oluyor ve kahve konusundaki uzmanlığı, ürün kalitesi, çeşitliliği ve servis ağıyla büyüyor.

Kahve barına dair ne varsa...

Tecnocoffee’nin zengin ürün gamında her ihtiyaca yönelik ekipman alternatifi mevcut. İtalya’dan Nuova Simonelli, Sanremo, HLF gibi dünyaca ünlü geleneksel ve tam otomatik kahve makinelerinin yanı sıra İspanyol Mychef fırınların da Türkiye distribütörü olan marka, müşterilerine kapsamlı bir danışmanlık vererek ihtiyaçlara yönelik ürünlerle, proje çalışmaları yapıyor. Butik ve zincir kahve dükkanlarıyla çalışmalarını sürdüren firma, Türkiye’nin her yerine bayileri aracılığıyla ulaşıyor. Bayiler dışında online ürün satışı yapan firmalarla da çalışan Tecnocoffee, ürünlerinin oldukça ulaşılabilir olmasını sağlıyor. Firma bünyesinde en ufak işletmelerden en yüksek ölçekli işletmelerin ihtiyaçlarını her segmentte ürün çeşidi bulunuyor.,

Geniş servis ağıyla hızlı çözüm sunuyor

Teknik servis hizmetine de büyük önem veren firma, müşteri memnuniyeti konusunda hayli hassas çalışmalar yürütüyor. Zeynep Orcan, şunları ifade ediyor: “Teknik servis hizmeti ürün satışımızda en önemli konulardan biri oluyor. Müşterinin aldığı ürünle ilgili herhangi bir sorunda mutsuz olmaması gerekiyor. Bunun için teknik servis ağımızı güncel tutuyoruz. İstanbul’da çalıştığımız teknik servis sayısını 4’e çıkardık. Bizim kurallarımız ve disiplinimizle hareket eden iş ortaklarıyla çalışıyoruz. Bu ekiplere düzenli aralıklarla eğitimler düzenliyoruz. Distribütörü olduğumuz markalardan aldığımız destekle verdiğimiz eğitimlerde hem yeni teknisyenleri bilgilendiriyor hem de ekiplere yeni teknolojileri aktarıyoruz. Bu konuda da hayli başarılıyız.”

www.tecnocoffeeshop.com

Yorum Yaz

 
 
  captcha