Kahve Dünyası’nın zengin filtre kahve ailesine yeni yöreler eklendi

Kahve Dünyası’nın zengin filtre kahve ailesine yeni yöreler eklendi
İster yoğun lezzetlerden hoşlanın, ister meyvemsi tatlardan… Aradığınız o kahveyi “Hepimizin Ortak Noktası” Kahve Dünyası’nda bulacaksınız. Kolombiya’dan Kenya’ya Kahve Dünyası’nın dünyanın en değerli kahve çekirdekleriyle özenle hazırladığı farklı aromalara sahip yöresel filtre kahvelerine El Salvador ve Antigua yöreleri eklendi.

“Hepimizin ortak noktası” Kahve Dünyası, dünyanın en kaliteli ve özel çekirdeklerinden üretilen kahve çeşitleriyle farklı damak tatlarına hitap eden benzersiz yöresel filtre kahve ailesi eklenen yeni çeşitlerle büyüyor. Her biri birbirinden farklı aromalar barındıran yöresel kahveler, Kahve Dünyası’nın usta ellerinde özenle hazırlanarak doyumsuz bir lezzete dönüşüyor. Ayrıca çekirdek ya da öğütülmüş olarak paketlerde satışa sunulan bu filtre kahveler, kahve keyfini evde ya da işyerinizde sürdürmenize de imkan veriyor.

Kenya, Kolombiya, Santos, Guatemala ve Kosta Rika yörelerine kısa bir süre önce El Salvador ve Antigua’yı da ekleyen Kahve Dünyası’nın filtre kahvelerinden biri mutlaka sizin için!

Dünyanın en iyilerinden biri El Salvador

Kahve Dünyası ürün gamına yeni eklenen El Salvador Kahvesi, adını taşıdığı ülkenin batısındaki volkanik bölgede yetişen tek kökenli ve dünyanın en iyileri arasında sayılan yüksek kaliteli kahve çekirdeklerinden özenle işleniyor. Bal tatlığında güçlü ve dengeli bir gövdeye sahip olan kahve, damakta hafif baharat notaları ile kırmızı elma aromasından gelen olağanüstü bir lezzet bırakıyor.

Bitter çikolata ve karamel tadında Antigua

Kahve Dünyası’nın yeni lezzetlerinden biri de Antigua… Guatemala'nın Güney kıyısına yakın bir konumda yer alan Antigua bölgesinde yetiştirilen kaliteli Arabica çekirdeklerinden üretilen Antigua Kahvesi, bitter çikolata ve karamel tatlığına, hafif narenciye notaları ile baharatlı volkanik topraktan gelen canlı bir asitliğe sahip. Antigua kahvesi aynı zamanda Winner Cup Of Excellence ödülüne sahip özel kahveler arasında da yer alıyor.

Yorum Yaz

 
 
  captcha