Four Seasons Hotel Bosphorus’tan ‘Pazar Festivali’

Four Seasons Hotel Bosphorus’tan ‘Pazar Festivali’
Boğaz’ın muhteşem manzarasına ev sahipliği yapan Four Seasons Hotel Bosphorus, sonbahara zengin seçeneklerle yenilenmiş brunch büfesiyle lezzetli bir başlangıç yapıyor. Baş Aşçı Savaş Aydemir ve Pasta Şefi Adil Çakıcı’nın ekipleriyle birlikte hazırlayacağı lezzet şöleninde, bu yıl brunch tutklunlarına farklı mutfak lezzetleri sunulacak.

Four Seasons Hotel Bosphorus’ta 22 Eylül Pazar günü başlayacak ve 12:30-15:30 saatleri arasında sunulacak olan brunch, Pazar gününe festival coşkusu katmaya hazırlanıyor. Four Seasons şeflerinin hazırlayacağı geleneksel brunch, çok geniş bir yelpazeden ve farklı mutfak seçeneklerinden oluşuyor.

Four Seasons Hotel Bosphorus’ın özlenen brunch’ı bu yıl da pek çok yenilikle sunuluyor. ‘Hoş geldin’ kokteyliyle karşılanacak brunch misafirleri sushi, döner, gözleme, istiridye lezzetleriyle buluşurken bu yılın sürprizi olarak Four Seasons Hotel Bosphorus’un tüm lezzet noktalarının mönülerinden seçili özel içerikleri deneyimleme imkanı buluyor. Pazar Festivali’nde brunch misafirlerine Sip Bar’da otelin barmeni tarafından hazırlanan içecekler, Anason 34’ün mönüsünden lezzetli mezeler, Ocakbaşı’nın kebaplarından özel ikramlar, Aqua’nın farklı pişirme teknikleri ile hazırlanacak taze ve günlük balıklar bir arada sunuluyor. Otel, misafirlere farklı lezzetleri sunarken, canlı müzik eşliğinde de keyifli dakikalar yaşatıyor.

Bu yıl tatlı mönüsü de brunch tutkunlarına sürprizler yaşatıyor. Tatlı mönüsünde yer alan yenilenmiş 30 çeşit tatlı, dondurma istasyonu ve çikolata atölyesiyle tatlı konusunda artizan seçenekler sunuyor. Tüm misafirlerin keyifli vakit geçirmesi için tasarlanan brunch’ta, Gentleman Lounge olarak hizmet verecek bölüm, dekorasyonu ve sunduğu içeceklerle ilgili misafirlerin brunch boyunca farklı bir deneyim yaşamalarına imkan sunuyor. Mini Seasons Kids Club ise özel olarak hazırlanmış bir alanda, farklı temalardaki atölyeleriyle, brunch deneyimini küçük misafirler için de eğlenceli hale getiriyor. Keyifli ve öğretici bu atölyeler sayesinde çocuklara hafızalarında iz bırakacak anlar sunuluyor.

Zengin çeşitlerin yer aldığı festival, Four Seasons Hotel Bosphorus’un özenli servisiyle birleşerek Pazar günleri şehirde bir buluşma noktası olacak.

İletişim: 0552 381 11 11

Yorum Yaz

 
 
  captcha