19 Haziran 2024, Çarşamba

Yepyeni bir Aslı deneyimi

Yepyeni bir Aslı deneyimi
Börek dendiğinde akla ilk gelen marka olan Aslı, yenilenen konsepti ve zenginleşen menüsüyle daha da iddialı. 40’ya yakın şubesinde 300’den fazla ürün çeşidini ziyaretçileriyle buluşturan Aslı, şube sayısını da artırmaya devam ediyor.

Türkiye’nin 30 yıldır en sevilen zincir kafe-restoranları arasında yer alan Aslı, geçtiğimiz yıl devreye aldığı dönüşüm süreciyle hem dekorasyonunu yeniledi hem de mutfağını daha da zenginleştirdi.

Bu kapsamda şube dönüşümleri ve yeni işbirlikleri ile mağaza sayısını artırmaya devam eden Aslı, franchise girişimcilerine de karlı bir iş modeli fırsatı sunuyor.

Alan ve kapasite bakımından Türkiye’nin sayılı unlu mamul tesislerinden birine sahip olan Aslı, ev konforunda dizayn edilmiş mağazalarında ise konuksever yaklaşımıyla günün her saatine uygun zengin menüsüyle öne çıkıyor.

Aslı; klasikleşen börekleri, sarma ve mantıları, gün boyu süren zengin kahvaltısı ve geniş yemek seçenekleri, tatlıları, kendine ait özel harmanıyla müdavimlerini oluşturan Aslı Çay’ı, kahveleri ve yerel gazozları ile misafirlerini mutlu edecek bir lezzet deneyimi sunuyor.

Yeni girişimciler için güvenilir ve karlı bir seçenek

Aslı’nın yeni konsept yolculuğunu değerlendiren Aslı Genel Müdürü Caner Bayıralan, “Bu dönüşüm, tüketiciler tarafından büyük bir ilgiyle karşılandı. Önümüzdeki yakın dönemde tüm şubelerimizde bu dönüşümü tamamlamayı hedefliyoruz” diyor.

Profesyonel ve güvenilir bir marka ile yola çıkmak isteyen yeni girişimcilerle yola devam ettiklerini de belirten Bayıralan şunları söylüyor:

“Kapsamlı bir destek sağladığımız franchise modelimizde; doğru lokasyon seçimi, mimari proje ile kesintisiz lojistik desteği, çalışanların işe alım süreçleri ile eğitimi, ekipman ve ürünlerin güncellenmesi ile geliştirilmesi, hizmet standartlarının sağlanması gibi işletme yönetimi konularında tek merkezden uçtan uca hizmet sunuyoruz. Ayrıca şubelere yönelik düzenli olarak pazarlama ve tanıtım desteği vermeye gayret ediyoruz.”

2021 yılında Eksim Holding bünyesine dahil olarak sektördeki konumunu güçlendiren Aslı, İstanbul Dudullu Organize Sanayi Bölgesi’nde 15 bin metrekarelik modern fabrikasında üretim yapıyor. Aslı, alan ve kapasite bakımından Türkiye’nin sayılı unlu mamul tesislerinden biri...

Yorum Yaz

 
 
  captcha