15 Temmuz 2024, Pazartesi

Aşk ve lezzet Eataly’de buluşuyor

Aşk ve lezzet Eataly’de buluşuyor
İtalya’nın dört bir yanından özgün lezzetleri misafirlerine sunan, lezzet tutkunlarının yeni yaşam alanı Eataly, misafirlerine özel deneyimler yaratmaya devam ediyor. 14 Şubat Sevgililer Günü’nde dağ evi konseptli Alpi’nin muhteşem boğaz manzaralı atmosferinde sevdiğinizle birlikte bu güne özel olarak hazırlanan menüyü keşfederken, müzik dünyasında ‘siyahi ses’ olarak nitelendirilen Dilek Sert Erdoğan’ın romantik şarkılarıyla unutulmaz bir gece geçirebilirsiniz.

Manifestosunda iyi yemeğin insanları birleştirdiğini vurgulayan, en kaliteli İtalyan yemeklerini yiyebileceğiniz, satın alabileceğiniz ve yedikleriniz hakkında bilgi sahibi olabileceğiniz Eataly İstanbul, 14 Şubat’ta Alpi’nin sıcacık ambiyansında çok özel bir akşam yemeğiyle birlikte bu aşk dolu günü unutulmaz kılmak isteyenler için farklı bir deneyim sunuyor.

14 Şubat’a özel Eataly’nin usta şefleri tarafından özenle hazırlanan İtalyan lezzetlerini deneyimlemeye bekliyoruz. Mönüde yer alan ana yemeklerden avokado ve kiraz domates eşliğinde sunulan turunçgillerle marine edilmiş somon veya çam fıstığı ve kuru üzümlerle taçlandırılan limonlu deniz levreğiyle harika bir akşam yemeği yaşayacaksınız. Mandalina sosuyla servis edilen Cappellacci usullü burrata eşliğinde karides dolgulu ravioli’nin ise tadı damağınızda kalacak. Bu özel mönüyü tatlıyla sonlandırmak isteyenler için ise martini kokteyl sorbe leziz bir final olacak.

Yılın en aşk dolu gününü Eataly’de deneyimlerken, Türkiye’nin en güçlü caz vokallerinden biri olan Dilek Sert Erdoğan’ın geçmişten günümüze en sevilen aşk şarkılarını yorumladığı romantik repertuvarıyla ruhunuzu da doyuracaksınız.

Yorum Yaz

 
 
  captcha