Titanic Deluxe Golf Belek’de tatilin tam zamanı

Titanic Deluxe Golf Belek’de tatilin tam zamanı
Akdeniz'in kalbi Belek’te yeşilin her tonunu barındıran çam ormanlarının arasına gizlenmiş Tıtanic Deluxe Golf Belek, yazın bitmesini hiç istemeyenlere doğanın tüm renkleri ve olanaklarıyla iç içe ayrıcalıklı bir tatil imkânı sunuyor. Ilık Akdeniz esintileri eşliğinde hava sıcaklığının tam kıvamında olduğu Ekim ayı, hem deniz keyfi hem de doğal güzelliklerini keşfetmek için Antalya’da tatilin tam zamanı…

Doğayla uyumlu mimarisi, 27 delikli golf sahası seçkin dekorasyonu, birbirinden şık eşsiz manzaralı odaları, hem stil sahibi hem samimi bir atmosfere sahip Titanic Deluxe Golf Belek’te her şey misafirlerin konforu için en ince ayrıntısına kadar düşünülerek tasarlanmış. Konfor, lezzet ve eğlencenin bir arada sunulduğu Titanic Deluxe Golf Belek hem sevdikleriyle tatil yapmak isteyen misafirleri, aileleri, hem de profesyonel iş dünyasını iş toplantıları için ağırlıyor.

Golf tutkunlarına eşsiz bir deneyim

Toros Dağları’nın görkemine nazır, Beşgöz Nehri’nin romantik kıvrımlarıyla Akdeniz arasındaki konumuyla golf tutkunlarına çok özel bir oyun sahası sunan Tıtanic Deluxe Belek Golf Club, her delik de farklı bir manzaraya hakim eşsiz konumuyla eşi olmayan bir keyif ve golf deneyimi yaşatıyor. Profesyoneller için keyifli bir deneyim, amatörler için mükemmel bir eğitim olanağı sağlayan Club, Ekim ayının güzelliğiyle tam zamanı diyerek golf tutkunlarını Antalya’ya davet ediyor.

Yeşil Yıldız Ödüllü özel bir doğa

Titanic Deluxe Golf Belek 12 ay boyunca izlenebilen ve bölgenin sembolü olan peçeli baykuş Tyto Alba dahil, 109 farklı kuş çeşidinin yaşadığı bir kuş cennetidir. 26 tür ve 2 bin adet yapraklı ve çeşitli meyve veren ağaçları, nadide kum zambağı dahil dokuz türde toplam 5500 adet endemik bitki çeşitleri ile Akdeniz Bitki örtüsünün bütün güzellikleri barındıran özelliğiyle Turizm Bakanlığı tarafından Yeşil Yıldız ödülü almaya hak kazanmıştır.

Yorum Yaz

 
 
  captcha