Radisson Hotel Group Türkiye’den Hayata Sarıl Lokantası’na destek

Radisson Hotel Group Türkiye’den Hayata Sarıl Lokantası’na destek
Radisson Blu Hotel & Spa Tuzla Executive Chef’i Yavuz Yiğit ve Radisson Blu Hotel İstanbul Asia Executive Chef’i Eren Demirci, kendilerine eşlik eden Gurme Yazar Ebru Erberdi ile birlikte 23 Mayıs 2019 Perşembe günü Hayata Sarıl Lokantası’nda yeni başlangıçlar için pişirdi.

Radisson Hotel Group Türkiye Sorumlu İşletme Projeler ekibinin belirlediği çerçevede oluşturulan destek kampanyasında bu yıl Hayata Sarıl Lokantası’na sekiz aylık pişirme programı oluşturuldu. Radisson Hotel Group otellerinden her ay belirlenen iki otelin Executive Chef’i bir gün boyunca Hayata Sarıl Lokantası’nda belirledikleri özel bir mönüyü pişirecek ve servis edecek. Gün boyu gelen misafirlerin satın alacağı bu mönüden elde edilen gelir, Hayata Sarıl Lokantası’nın bütçesine destek olmak için kullanılacak.

Radisson Hotel Group adına konuşan Sorumlu İşletmecilik Türkiye Koordinatörü İlhan Akpınar, “Böyle bir organizasyona destek olmak, hayata sarılmak isteyen herkesin yaşamına dokunabilmek, ufak mutluluklar için pişirdiğimiz yemeklerimizle Hayata Sarıl Lokantasına katkı sağlayabildiğimiz için çok mutlu ve gururluyuz. Radisson Hotel Group Türkiye otelleri olarak amacımız personellerimizin belirlediği projeler kapsamında ihtiyacı olanlara ulaşabilmek ve olanaklarımız ölçüsünde destek olmaktır. Paylaşmanın daha da önemli olduğu Ramazan ayında bunu bir nebze de olsa başarmaktan dolayı huzurluyuz” diye konuştu.

Yorum Yaz

 
 
  captcha