Radisson Blu Hotel, İstanbul Şişli’ye ‘Yılın Franchise Oteli’ ödülü

Radisson Blu Hotel, İstanbul Şişli’ye ‘Yılın Franchise Oteli’ ödülü
Radisson Blu Hotel, İstanbul Şişli bağlı olduğu Doğu Avrupa, Rusya ve Türkiye bölgesinde iki yıl üst üste ‘Yılın Franchise Oteli’ ödülünü aldı.

Radisson Blu Hotel, İstanbul Şişli bağlı olduğu Doğu Avrupa, Rusya ve Türkiye bölgesinde 2019 yılında da (EERUT) Yılın Franchise Oteli Ödülü’nü Aldı. 18-20 Kasım 2019 tarihleri arasında Radisson Blu Hotel, Istanbul Tuzla’da yapılan Doğu Avrupa, Rusya ve Türkiye bölge Genel Müdürler toplantısına, COO ve Başkan Yardımcısı Chema Basterrechea, Doğu Avrupa, Rusya ve Türkiye Başkan Yardımcısı Michel Stalport, Franchise Otelleri Başkan Yardımcısı Joep Peters, Radisson Otelleri Grubu’nun üst düzey yöneticileri ve otel genel müdürleri katıldı. Toplantıda Radisson Blu Hotel, İstanbul Şişli, Yılın Franchise Oteli Ödülü’ne iki yıl üst üste layık görüldü.

Yıllık oda başına gelir büyümesi, doluluk performansı, rekabet seti içerisindeki üstün başarısı, misafir memnuniyeti ve bu memnuniyette geçen yıla göre olan büyüme farkı gibi kriterlere göre yapılan değerlendirmelerle belirlenen Yılın Franchise Oteli ödülünü, Doğu Avrupa, Rusya ve Türkiye Başkan Yardımcısı Michel Stalport ve Franchise Otelleri Başkan Yardımcısı Joep Peters, Radisson Blu Hotel, İstanbul Şişli Genel Müdür’ü Ersin Durgun’a takdim etti. Bu ödülü birlikte çalıştığı ekip arkadaşları adına alan Ersin Durgun, ödülü kendilerine layık gören Radisson Blu Oteller Grubu yetkililerine teşekkür etti ve ekibi ile gurur duyduğunu ve onlara da teşekkür ettiğini ifade etti.

Yorum Yaz

 
 
  captcha