23 Eylül 2020, Çarşamba

House of Cruising konsepti Türkiye'de

House of Cruising konsepti Türkiye'de
Cruise Planet, Ofislerine adım atılır atılmaz, misafirlerin kendilerini adeta bir Cruise gemisinde hissedebilecekleri ve aynı zamanda da sıcacık bir ev ortamı samimiyetinde olan Türkiye’nin ilk “House of Cruising” konseptli ofisini, Nişantaşı’nda açtı.

Bu¨yu¨k, c¸ekici bir tatil merkezi ve aynı zamanda s¸ık bir butik otelin cazibesi... Aynı zamanda sıcak, samimi, ve kis¸iselles¸tirilmis¸ ayrıcalıklı bir hizmet... C¸ok katlı go¨steri merkezleri, Broadway şovlarını aratmayan gösteriler, Michelin yıldızlı s¸efler, alakart restoranlarda dünyanın farklı coğrafyalarından lezzetli tabaklar, bir de üzerine s¸ımartan SPA deneyimleri... Tüm bu güzelliklerin yanı sıra bavul açıp kapama derdi olmadan her sabah yeni bir limana dinlenmiş bir şekilde uyanmak, bir haftada 5 ülkeye kadar gezebilme imkanı, adeta bir tatil köyü ile birlikte seyahat etme keyfi, ucuz gümrüksüz alışveriş, gece eğlenceleri, basketbol, mini golf, tırmanma, zipline ve masa tenisi sporlarını yapma imkanı, Welness uygulamaları ile sağlıklı yaşam rutinininize devam etme şansı, Jazz’dan Pop’a pek çok alternatifli canlı müzik barları ile seyahatinize renk katmak, Cruise seyahatleri ile mümkün…

Global pazarda 40’ıncı yılını kutlayan, 73 ülkede 554’ün üzerinde satıs¸ ofisi olan HIS Travel’ın Japonya’da 20 yıldan bu yana faaliyette olan Cruise Planet markası, geçtiğimiz yıl yepyeni logosu ile Türkiye’de de hizmete geçmişti. “Türkiye’nin Cruise arama motoru” mottosu ile yola c¸ıkan Cruise Planet’in c¸atısı altında; bugün 13 adet 5 yıldızlı gemi s¸irketi, 8 adet 6 yıldızlı kes¸if gemisi ve tu¨m du¨nya nehirlerinde hizmet veren bir c¸ok nehir gemisi bulunmaktadır. Dünya denizlerindeki gemi seyahatlerine dair hangi ürünler satılıyor ise, Türkiye’de bu ürünlerin satışını yapma hedefindeki Cruise Planet, okyanusların buluşma noktası sloganı ile misafirlerine en detaylı ve en doğru bilgiyi aktaran, kolay ulaşılabilen bir Cruise Showroom’u olmayı hedefliyor.

Ofislerine adım atılır atılmaz, misafirlerin kendilerini adeta bir Cruise gemisinde hissedebilecekleri ve aynı zamanda da sıcacık bir ev ortamı samimiyetinde olan Türkiye’nin ilk “House of Cruising” konseptli ofisini, Nişantaşı’nda açtı. Fotoğraf sanatçısı Mustafa Seven’in Cruise Planet seyahatinde çektiği Norveç Fiyortları fotoğraflarından oluşan sergiyle açılışı yapılan yeni ofis, Cruise Planet ile işbirliğindeki acentelerin ve gemi firmalarının yöneticileri, cemiyet hayatından iş insanları, basın mensupları ve sosyal medya influencerlarının yoğun ilgisi ile karşılandı.

Dünyanın bazı ülkelerinde örnekleri bulunan ancak Türkiye’de bir ilk olarak faaliyete geçen House of Cruising konsepti ile ilgili olarak Cruise Planet Cruise Müdürü Onur Ovacık, “Her yolculuk bir hikayedir ve her hikaye bir hayalle başlar. Bizim de bir hayalimiz vardı; denize bakmayı değil, denizde olmayı isteyen herkes için bir ev tasarlamak! Cruise yolcularının beklediği ilgiyi, aradıkları hikayeyi konuşarak anlayabileceğimiz, o hikayeye uygun deneyimleri onlarla birlikte bulup, kendi hikayelerini yazacakları bir ev inşa etmek. Üstelik sadece cruise için değil, keşfetmek isteyen, yeni deneyimlere açık herkesin uğrak noktası olacak, deneyim günlerinde buluşacağımız, tatil Workshop’larında eğlenerek öğreneceğimiz, daha önce bizi tercih etmiş misafirlerimizle anılarımızı paylaşacağımız bir ev. Şimdi hayalini kurduğumuz o evi gerçeğe dönüştürüyoruz. Cruise Planet olarak misafirlerimizle ve keşfetmek isteyen herkesle kendimizi bir aile gibi görüyoruz. Gemi seyahatine ilgi duyan tüm seyahat sevenleri bu aile ortamını yakından görmeleri için yeni ofisimize bekliyoruz” dedi.

Siz de bir seyahat sever olarak “House of Cruising” konseptinin sıcaklığını yaşamak, bir seyahat ürününü satın alırken sımsıcak bir duygu, sıra dışı bir deneyim yaşamak isterseniz, Cruise Planet’in Nişantaşı’ndaki ofisini ziyaret edebilirsiniz.

www.CruisePlanet.com.tr

Yorum Yaz

 
 
  captcha