20 Mayıs 2024, Pazartesi

Godiva Café’den yeni sonbahar lezzetleri

Godiva Café’den yeni sonbahar lezzetleri
Dünyanın önde gelen premium çikolata markalarından Godiva, sonbaharın kendine has romantik dokusunu harika lezzetleriyle taçlandırıyor. Kafe konseptli mağazalarının mönüsüne üç yeni lezzet ekleyen Godiva, misafirlerine yeni mevsimi enfes bir tecrübeyle karşılama olanağı sunuyor.

Serin havaların vazgeçilmez baharatı tarçın ve kahvenin mükemmel uyumunu yansıtan “Tarçınlı Latte”, sonbahar-kış döneminin favorilerinden “Kestaneli ve Bademli Pasta” ve kış denince akla ilk gelen içecek olan “Salep”, Ekim ayından itibaren Godiva Café mönüsünde yerlerini alıyor.

Godiva’nın yeni lezzetleri ve çok daha fazlası yetkili merciler tarafından belirlenmiş standartlarda tüm hijyen önlemlerinin eksiksiz alındığı Godiva Café’lerde güvenle deneyimlenebiliyor.

Godiva hakkında:

Dünyanın önde gelen premium çikolata markası Godiva, 1926 yılında Brüksel’de Belçikalı çikolatacı Pierre Draps tarafından kuruldu. Kuruluşundan yaklaşık 100 yıl sonra bile Godiva çikolatasının her parçası hala aynı kalitede, Belçika’ya özgü ustalık ve dünyanın en iyi içeriğiyle farklılaşıyor. Godiva’nın tüm dünyada 100’den fazla ülkeye dağıtımı bulunuyor. Müşteriler, Godiva’yı markaya ait ikonik butik mağazalar, duty free’ler, kafeler, e-ticaret kanalıyla ve birçok seçkin mağazada deneyimleyebiliyor. Godiva kendini tüketicinin beklentilerinin üzerinde yenilikçi, lezzetli yiyecek ve içecek ürünleri sunmaya ve onlara mükemmel anlar yaşatmaya adıyor. Ünlü trüfleri ve çift kalıpla üretilen çikolatalarından Avrupa tarzı bisküvilerine, ayrı ayrı paketlenmiş çikolataları, sıcak çikolatası, dondurmalı ürünleri ve diğer lezzetleriyle Godiva, misafirlerine en leziz çikolata deneyimini sunmayı vadediyor. Sosyal sorumluluk sahibi bir şirket olarak Godiva, dünya çapında sürdürülebilir uygulamaları ve programları destekliyor. Şirket aynı zamanda kakao çiftçilerini desteklemek, çevreyi korumak, yaşadığımız ve çalıştığımız toplulukları güçlendirmek için tasarlanmış küresel uygulamalar ve programlara da sahip.

Yorum Yaz

 
 
  captcha