Fairmont Quasar Istanbul, güçlendirilmiş hijyen ve güvenlik standartlarıyla misafirlerini ağırlıyor

Fairmont Quasar Istanbul, güçlendirilmiş hijyen ve güvenlik standartlarıyla misafirlerini ağırlıyor
Fairmont Quasar Istanbul, güvenli, konforlu ve sıra dışı bir deneyim yaşamak isteyenleri eşsiz dünyasını keşfetmeye bekliyor.

“Anları anılara dönüştürmek” sloganıyla yola çıkan Fairmont’un Türkiye’deki ilk oteli Fairmont Quasar Istanbul, yerel otoritelerin yönlendirmeleri ve global Accor ALLSAFE programı kapsamında kontrol, denetim ve belgelendirme hizmetlerinde dünya lideri kuruluş Bureau Veritas’la yaptığı işbirliği neticesinde tertemiz bir sayfa açarak hijyen ve güvenlik standartlarına yeni bir boyut kazandırıyor.

Daha da güçlendirilirmiş tedbirlerle Ağustos 2020’de tekrar kapılarını açan olan Fairmont Quasar Istanbul, yaza öze alternatifleriyle bu yıl da şehirde tatilin vazgeçilmez adresi olacağa benziyor.

İstanbul’un en ‘cool’ havuzu Ukiyo’da yaz serinliği

Fairmont Quasar Istanbul’un beşinci katında yer alan ve Japonca “yüzen dünya” anlamına gelen Ukiyo, Marcel Wanders imzalı sıra dışı tasarımı, eşsiz Boğaz ve kent manzarası ve bu manzaranın sonsuzluğuna vurgu yapan yüzme havuzuyla bu yaza da tatlı bir esinti katacak.

Kapısından girer girmez misafirlerini bambaşka bir dünyanın içine çeken Ukiyo’da, güne sonsuzluk havuzunda birkaç kulaçla başlayabilir, havuz bardan leziz atıştırmalıklar ve kokteyllerle devam edebilirsiniz.Hafta sonları ise yüzmeden sonra şezlongunuza servis edilen tepsi brunch’ıyla, şehirde yazın tadına varırken, gün boyu bronzlaşıp keyifli bir gün geçirebilirsiniz.

Aila’da bahçe keyfi!

Türk Mutfağı’nın lezzet mirasının özenli servis anlayışıyla birleştiği Aila, misafirlerini bahçe keyfine davet ediyor. Baharat kütüphanesi ve özel sunumlarının yanı sıra özel tatlarıyla dikkat çeken mezeleri ve rakı barı ile şehrin sevilen Türk restoranı Aila, sıcak yaz günlerinde serin bir bahçe keyfi için ideal bir ortam sağlıyor.

Şef Emre İnanır’ın imzasıyla Türk Mutfağı’nın geleneksel tatlarını lezzet tutkunlarıyla buluşturan Aila, Türkiye’nin dört bir yanından coğrafi işaretli ürünlerle oluşturulmuş mönüsüyle, misafirlerine unutulmaz bir lezzet şöleni yaşatacak. Aila bu sezon sadece akşam yemeğinde değil öğle yemeğinde misafirlerini ağırlayacak.

İletişim: 0212 403 85 00

Yorum Yaz

 
 
  captcha