Bonheur İstanbul, sofranıza keyif katıyor

Bonheur İstanbul, sofranıza keyif katıyor
Bonheur İstanbul, uzun süre Paris’te yaşamış, peynir ve şarküteri tabağı kültürünü bir tutku olarak benimsemiş iki en yakın arkadaşın Aralık 2020’de hayata geçirdiği ziyafet tabağı markasıdır.

Peynir tabaklarının, etkileyici görselliğinin ve doyuruculuğunun yanı sıra insanların sevdikleri ile bir araya gelmesinin sihirli bir yolu olduğunu fark eden Bonheur İstanbul, buradan yola çıkarak, her keyifli ve uzun sohbetli sofraya ziyafet tabakları ile bu sihri ve keyfi taşıyor.


Bonheur İstanbul ziyafet tabakları, kişi sayısına göre değişen boyutları ile peynir ve şarküterinin ağırlıklı olduğu artizan ürünlerden oluşuyor. Tüm tabaklar en geç 24 saat önce gelen siparişler üzerine teslim edileceği gün hazırlanıyor, taze bir şekilde Bonheur İstanbul müşterilerinin dilediği adrese doğru yola çıkıyor.

Kişisel siparişlerin yanı sıra, Bonheur İstanbul açıldığı günden itibaren Amazon, McKinsey, Analytica House gibi kurumsal şirketlerin çalışanlarına keyifli bir deneyim yaşatmasını sağlıyor.

Günümüz pandemi şartlarında şirket Zoom toplantılarında, daha sağlıklı ve yakın günlerde de organizasyonlarda bulunup, deneyenlere artizan peynir ve şarküterileriyle eşsiz bir deneyim yaşatmayı planlayan Bonheur İstanbul, önümüzdeki dönemlerde yeni sürpriz ürünlerle de sevenleriyle buluşacak.

@bonheuristanbul

Yorum Yaz

 
 
  captcha