Karkas Çiftliği etleri ile leziz ve keyifli sofralar

Karkas Çiftliği etleri ile leziz ve keyifli sofralar
Lezzet dünyasının yenisi Karkas Çiftliği’nin, çiftlikten sofraya, yüzde 100 yerli, doğal ve açık besi etleri ile şimdi ziyafet ve keyif zamanı…

Yeme – içme sektörünün online kanaldaki yeni oyuncusu Karkas Çiftliği, kendi çiftliklerinde ürettiği yerli, doğal ve açık besi etlerini damak tadına önem verenlerin beğenisine sunuyor. 24 sene önce, Adıyaman’da karkas et üretimine başlayan ve dededen toruna nesiller boyu büyüyerek elde ettiği başarılar ile Türkiye’nin en seçkin et tedarikçisi olan Hasmert Hayvancılık’ın birebir tüketiciye yönelik yatırımı olarak Mert Tutak’ın yönetiminde kurulan Karkas Çiftliği’nin, Adıyaman, Bursa, Tekirdağ ve Edirne’de kendi çiftlikleri bulunuyor. Doğanın bereketini, çiftlikten sofraya sunduğu lezzetlerle taşıyan Karkas Çiftliği, et konusundaki çeşitliliği ve ilham veren marka dünyasıyla ilgi uyandırıyor.

Bir etten fazlası

Karkas Çiftliği, doğduğu toprakların bereketini, doğallığını, saflığını ve sağlığını lezzetlerine yansıtırken, yerli besinin verdiği güvenle 7’den 70’e herkese kaliteli ve nitelikli et yemenin mutluluğunu yaşatıyor. www.karkasciftligi.com adresli web sitesi üzerinden online satış yapan Karkas Çiftliği’nde dana etleri, kıyma çeşitleri, köfteler, bebeklere özel ürünler, şarküteri lezzetleri, burger köfteleri ve sakatat seçenekleri yer alıyor.

Adeta bir şifa ve saf kolajen kaynağı olarak tanınan dana ilikli kemik Karkas Çiftliği’nin en özel ürünleri arasında yer alıyor. Karkas Çiftliği, özellikle de pandemi döneminde ve soğuk havalarda bağışıklığı güçlendirme konusunda büyük rol oynayan dana ilikli kemiği için web sitesinde özel bir pişirme tarifine de yer veriyor. Evde yapılacak en leziz yemekler ve ızgaralar için boy gösterenler arasında, dana jülyen kesim, dana kavurmalık kuşbaşı, dana kuşbaşı, dana sote kuşbaşı, dana pirzola bulunuyor. Çocuk ve bebek gelişimini önemseyen, bu konuda hassasiyet gösteren aileleri de düşünen Karkas Çiftliği, miniklerin ihtiyaç duyduğu besinleri içeren dana bebek kıyma ve dana bebek kuşbaşı ile de dikkat çekiyor.

Güzel bir burgerın tadı etinden gelir diyen Karkas Çiftliği, kendi burgerını yapmak isteyenler için hazırladığı hamburger köftesi ve mini hamburger köftesi ile de iddiasını ortaya koyuyor. Dana kıyma ve dana yağsız kıyma en güzel yemeklere tat verirken, dana köftelik kıyma da kendi köftesini yapmayı tercih edenlerin favorisi olarak öne çıkıyor. Ben köfte yapmakla uğraşmayayım, hazır yapılmışı var mı diyenleri de düşünen Karkas Çiftiği, cızbız köfte ve İnegöl köfte ile tam bir ziyafet yaşatıyor. İster kahvaltıda, ister keyif molalarında kurulan sofralara tat katan şarküteri çeşitleri arasında ise antrikot pastırma, dana kavurma ve kasap sucuk boy gösteriyor. Sakatata gönül verenler Karkas Çiftliği’nin zengin seçeneklerini görünce pek mutlu oluyor çünkü dana böbrek kuşbaşı, dana ciğer kuşbaşı, dana dalak kuşbaşı, dana dil, dana yürek kuşbaşı, hem kendisi, hem de sevdikleri için sağlıklı seçimler yapmak isteyenleri www.karkasciftligi.com adresinde bekliyor. Karkas Çiftliği’nin bir diğer yıldızı olan Gaziantep simit kebabı, bu yöresel lezzeti iştahla yemek isteyenleri ya da çok duyup da bir türlü bulamadığı için deneyemeyenleri mutlu eden bir çeşit olarak öne çıkıyor.

Yerli Üretim Gücü...

Nitelikli tadıyla etin gerçek keyfini ve lezzetini yaşatan Karkas Çiftliği’nin sırrı, özenle yetiştirilen besilere dayanıyor. Edirne, Adıyaman, Eskişehir ve Elbistan’da, atalık tohumlarla ekip biçilen arpa, mısır silajı, Ayçiçek küspesi, arpa samanı, yoncadan elde edilen kaliteli yemlerle beslenen Adıyaman, Bursa, Tekirdağ ve Edirne’deki besiler, Karkas Çiftliği lezzetlerine dünya standartlarında kalite ve tat katıyor.

Karkas alanındaki 24 senelik uzmanlığa dayanan, her yaşa ve her damak tadına uygun çeşitliliği ile iyi et yemenin mutluluğunu yaşatan Karkas Çiftliği, İstanbul içi aldığı siparişleri kendi ekibiyle adrese teslim ediyor, dana ilikli kemik ve şarküteri ürünlerini de tüm Türkiye’ye kargo ile taptaze ulaştırıyor.

www.karkasciftligi.com

Yorum Yaz

 
 
  captcha