Ramazan sofralarında fark yaratan Amasya Et Ürünleri

Ramazan sofralarında fark yaratan Amasya Et Ürünleri
Çiftlikten sofraya her adımda kalitesiyle fark yaratan Amasya Et Ürünleri, Ramazan ayında taze et, şarküteri, sos ve peynirleriyle iftar ve sahur sofralarında yerini alıyor! “Önce Et İyi Olacak” sloganıyla yola çıkan Amasya Et Ürünleri, kendi çiftliğinden ürettiği 80’den fazla güvenilir ürün gamıyla sofralarda enfes bir lezzet deneyimi yaşatıyor.

Anadolu’nun verimli topraklarından gelen lezzet ve doğallığı, kalite ve hijyen esaslarıyla birleştirerek sofralara misafir olan yeni nesil kasap Amasya Et Ürünleri, Türkiye genelinde 24 mağazasıyla güvenilir lezzetin adresi haline geliyor.

Her sofrada olduğu gibi Ramazan sofralarında da “Önce Et İyi Olacak.”

Ramazan ayında kalabalık sofraları taçlandıran lezzetli yemekler, sohbetine doyum olmaz keyifli anlara eşlik ederken, birbirinden enfes tatlar denemeyi sevenlerin de kalbini fethediyor. Geniş ürün yelpazesine sahip Amasya Et Ürünleri, taze et, şarküteri, sos ve peynir ürünleriyle damaklarda iddialı bir tat bırakmak isteyenlerin iftar ve sahur sofralarında yerini alıyor.

Amasya Et Ürünleri’nin birbirinden özel lezzetleri, market.amasyaeturunleri.com.tr’ nin yanı sıra Tıkla Gelsin, Yemek Sepeti Mahalle, Trendyol Go, Hepsiexpress, Getir, İste Gelsin gibi pazar lideri olan e-ticaret kanallarından bir tıkla kapıya kadar sipariş verilebiliyor.

- https://www.youtube.com/watch?v=Yu5HcrRTbvM

Yorum Yaz

 
 
  captcha