Yazı İstanbul’da geçirenler için Titanic Hotels İstanbul’dan serinletici bir teklif

Yazı İstanbul’da geçirenler için Titanic Hotels İstanbul’dan serinletici bir teklif
Yaz dönemini İstanbul’da geçirenler için Titanic Hotels İstanbul keyifli bir mola alternatifi hazırladı. Titanic Business Golden Horn ve Titanic Business Kartal’ın yarı olimpik havuzlarıyla siz de yazın tadını şehirde doyasıya çıkarabilirsiniz.

İstanbul’un merkezi lokasyonlarında, evinizdeki konforu size yaşatan Titanic Hotels İstanbul, yaz mevsimini şehirde geçirenler için serinletici bir alternatif hazırladı. Bu yaz, şehrin sıcağında Titanic Business Golden Horn ve Titanic Business Kartal’ın havuzlarında keyifli saatler geçirebilirsiniz.

İş temposundan ve sıcak havadan kaçmak için ulaşımı son derece kolay olan Titanic Business Golden Horn’nun ve Anadolu yakasında misafirlerine kusursuz hizmet sunan Titanic Business Kartal’ın yarı olimpik havuzunu hafta içi 07:00 - 20:00, hafta sonu 08:00-20:00 saatlerinde tercih edebilirsiniz. Havuz keyfini hafta içi 120 TL, hafta sonu 150 TL’ye çıkarabilirsiniz. Tüm hafta boyunca 0-5 yaş arası çocuk misafirler ücretsiz ağırlanırken 6-11 yaş arası çocuklar için giriş ücretlerinde yüzde 50 indirim uygulanıyor.

Serinletici kokteyller ve lezzetli atıştırmalıklarla dolu zengin havuz mönüsünün tadını çıkarırken, kendinizi şehrin içinde ancak şehir yorgunluğundan uzakta hissedeceksiniz.

İletişim: 0212 467 81 00 - 0216 453 50 50

Yorum Yaz

 
 
  captcha