09 Temmuz 2020, Perşembe

The Sign Şile Hotel & Spa, İstanbullular için keyifli bir alternatif oluyor

The Sign Şile Hotel & Spa, İstanbullular için keyifli bir alternatif oluyor
İstanbul’un yanı başında olan Şile’deki The Sign Şile Hotel & Spa, özellikle kongre ve toplantı organizasyonlarıyla toplantı oteli olma ayrıcalığının yanı sıra tüm misafirlerin ruhlarını ve bedenlerini dinlendirebileceği keyifli bir alternatif oluyor.

Şile, her daim İstanbullular için günlük şehir koşuşturmasından uzaklaşma ihtiyacı duyulduğunda en çabuk ulaşabilecek kaçamak noktası olmuştur. İstanbul’un yanı başında olan beldenin sevilen oteli Şile Gardens da artık yeni markayla, The Sign Hotels ile misafirlerini ağırlıyor. The Sign Sile Hotel & Spa, hem şehir hem de tatil otelciliğinde bir ilk olma özelliğini taşırken, İstanbul’un trafik problemlerinden etkilenmeyen bir konuma sahip. Otel, Sabiha Gökçen Havaalanına 55, Şile terminaline üç, Deniz Feneri’ne dört, Ağva’ya 45, Ağlayankaya’ya beş kilometre uzaklıkta yer alıyor.

The Sign Şile Hotel & Spa, özellikle kongre ve toplantı organizasyonlarıyla toplantı oteli olma ayrıcalığının yanı sıra toplantı sonrasında misafirlerin ruhlarını ve bedenlerini dinlendirebileceği keyifli bir alternatif oluyor. Otel ayrıca yaz ve kış yüzmeyi sevenler için kapalı ve açık havuzu, tenis kortu, basketbol sahası, saunası, Türk hamamı, profesyonel masajları ve alternatif doğa sporlarının da merkezi olarak sağlığına değer veren misafirlere de çeşitli seçenekler sunuyor.

Bol alternatifli bir konaklama

Hizmet kalitesinde göstermiş olduğu hassasiyetle misafir memnuniyetini koşulsuz ilke edinmiş olan otel, yepyeni bir marka olan The Sign Hotels adıyla birleşerek uluslararası standartlarda da hizmetlerine devam ediyor. The Sign Şile Hotel & Spa’nın superior, deluxe, suite, kral dairesi, standart ve cabana odalardan oluşan toplam 165 odası bulunuyor. Çocuklu ailelere havuz konforu yaşatmak için tam havuz kenarında yer alan cabana odalar oldukça ilgi görüyor. Doğaya uygun bir mimariyle tasarlanan The Sign Şile Hotel & Spa, fiziki özellikleriyle bölgenin dokusuna yakışır bir yapıya sahip. Otelde Spa, mini hayvanat bahçesi, çocuk oyun alanı, restoranlar, şömineli lobi, oyun odası, toplantı salonları gibi bölümler bulunuyor.

Sekiz adet toplantı salonu

Artene Restaurant, Gourmet Brasserie ve Hoku’s Brasserie & Bar olmak üzere üç adet özellikli restoran bulunan otelde, değişik büyüklüklerde ve teknik ekipmanlara sahip sekiz adet toplantı salonu, sağlık ve spor Kulübü (ücretsiz; fitness center, sauna, türk hamamı, kapalı ve açık yüzme havuzu, oyun salonu, tenis ve basket sahası, ücretli; masaj, tuz odası, atv motor, paintball, binicilik ve tenis dersleri ), kuru temizleme servisi, 24 saat oda servisi, mesaj servisi, uyandırma servisi, bagaj odası, doktor, döviz bozma, kablosuz internet, güvenlik kamera sistemi, oto kiralama hizmeti (isteğe bağlı),bebek bakıcılığı (isteğe bağlı), pet pansiyon (isteğe bağlı) ve açık oto park hizmetleri veriliyor.

Misafir memnuniyeti odaklı hizmet veren The Sign Şile Hotel & Spa’da misafirlerin mutluluğu ve konforu için her şey düşünülmüş ve misafirlerden gelen talepler özenle dikkate alınıyor. Otelde buttler’dan bebek bakıcılığına kadar çeşitli özel hizmetler sunuluyor. The Sign Şile Hotel & Spa’yı ağırlıklı olarak konaklamalı toplantı grupları ve münferit tatil amaçlı misafirler tercih ediyor.

Dünya mutfağından Osmanlı Mutfağı’na

The Sign Şile Hotel & Spa’nın mönülerinde dünya mutfağından da Osmanlı Mutfağı’ndan da seçenekler bulmak mümkün. Kalabalık mönüler yerine özel lezzetler sunmayı tercih eden otelin kahvaltısı yöresel ürünleriyle beğeni topluyor. Otel, Şile’deki kendi serasında yetiştirdiği sebze ve meyveleri misafirlerine sunuyor. Otelin ana restoranı olan Artene Restaurant dışında ayrıca iki adet de gruplara özel restoranı bulunuyor.

The Sign Hotel markasının ayrıca Bolu-Gerede’de 80 odalı The Sign Esentepe Hotel & Ski Center oteli bulunuyor. Otelde ikisi UEFA standartlarına uygun üç futbol sahası, 1,5 km iniş parkuru ve telecity tesisi yer alıyor. İstanbul, Bodrum, Çeşme ve Ankara’da yeni oteller planlayan grup, yakın süreçte otel sayısını giderek arttırmayı hedefliyor.

www.thesignsile.com

Yorum Yaz

 
 
  captcha